Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

CS

CONSTRUCTII SI PRELUCRARI METALICE SRL

Mun. Buzău, Buzău
funcțiune Plătitor de TVA e-FacturaProfil nerevendicat
CUI
28391847
Nr. reg.
J10/405/2011
Înființată
26 apr. 2011
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Cod CAEN
2511

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

2,7 mil. RON

2025

Profit net

136,2 K RON

2025

Angajați

7

2025

Înființată

2011

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
2511
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. Administrație fiscală6 aug. 2026
    (gol)→Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
  2. Data înrolării e-Factura6 aug. 2026
    (gol)→2024-02-01
  3. Nr. TVA6 aug. 2026
    (gol)→RO28391847
  4. Localitate6 aug. 2026
    Municipiul Buzău→Mun. Buzău
  5. Adresă6 aug. 2026
    Str. Spătaru, Nr. 61→Şos. Spătaru, nr. 61
  6. Plătitor de TVA6 aug. 2026
    false→true
  7. e-Factura6 aug. 2026
    false→true
  8. Formă juridică6 aug. 2026
    SRL→SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Şos. Spătaru, nr. 61, Mun. Buzău, Buzău, Romania
Data înregistrării
2011-04-26

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/28391847

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei CONSTRUCTII SI PRELUCRARI METALICE SRL este 28391847, iar codul de TVA este RO28391847.

CONSTRUCTII SI PRELUCRARI METALICE SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J10/405/2011, din data de 2011-04-26.

CONSTRUCTII SI PRELUCRARI METALICE SRL are sediul social la adresa Şos. Spătaru, nr. 61, Mun. Buzău, Buzău, România.

Activitatea principală este CAEN 2511 — activitate nespecificată.

Da, CONSTRUCTII SI PRELUCRARI METALICE SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2011-05-19.

Da, conform datelor publice ANAF, CONSTRUCTII SI PRELUCRARI METALICE SRL este activă.

În 2025, CONSTRUCTII SI PRELUCRARI METALICE SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.660.971 RON, cu 7 angajați.

Companii similare

FABRICA DE RAFTURI METALICE S.R.L.
Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TOP ART ENGINEERING SRL
Sat Dealul Viei Com. Merei
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MANNOFER STEEL CONS S.R.L.
Sat Ulmeni Com. Ulmeni
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
HEFE ARTIZAN SRL
Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
FIERĂRIA RÂMNICEANĂ S.R.L.
Mun. Râmnicu Sărat
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PROD METAL CONSTRUCT SRL
Sat Dealul Viei Com. Merei
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
REPCAZCOND SRL
Mun. Buzău
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
METAROM SRL
Mun. Buzău
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
FABRICA DE RAFTURI METALICE S.R.L.Sat Mărăcineni Com. MărăcineniBuzău—
TOP ART ENGINEERING SRLSat Dealul Viei Com. MereiBuzău—
MANNOFER STEEL CONS S.R.L.Sat Ulmeni Com. UlmeniBuzău—
HEFE ARTIZAN SRLSat Mărăcineni Com. MărăcineniBuzău—
FIERĂRIA RÂMNICEANĂ S.R.L.Mun. Râmnicu SăratBuzău—
PROD METAL CONSTRUCT SRLSat Dealul Viei Com. MereiBuzău—
REPCAZCOND SRLMun. BuzăuBuzău—
METAROM SRLMun. BuzăuBuzău—

Contact

Şos. Spătaru, nr. 61 · Mun. Buzău, Buzău

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
2.660.971 RON+39%
Profit net
136.201 RON+78%
Angajați
7
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
19 mai 2011
Înrolat e-Factura din
1 feb. 2024
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău

Verificat ultima dată la 27 aug. 2026

Explorează

  • Firme din Buzău
  • Firme cu CAEN 2511
  • Plătitor de TVAdin 19.05.2011
  • Înregistrat în RO e-Facturadin 01.02.2024

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-27.

Cifră de afaceri

2.660.971 RON

38,8%

Profit net

136.201 RON

77,7%

Capitaluri proprii

477.984 RON

30,7%

Număr mediu salariați

7

-36,4%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.973.288 RON

71din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateAcceptabilă14/25
  • CapitalizareAcceptabilă12/25
  • ProfitabilitateBună20/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
1,06

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,06

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
69 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
5,1 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
5,1 %
Cifră de afaceri / salariat
380.139 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201120122013201420152016201720182019202020212022

Comparație cu 132 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri2.660.971 RON
    P25 96.083 RONMediană 439.575 RONP75 2.450.099 RON

    Peste 77% dintre firmele comparabile

  • Profit net136.201 RON
    P25 0 RONMediană 22.898 RONP75 160.736 RON

    Peste 73% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați7
    P25 1Mediană 3P75 11

    Peste 70% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat380.139 RON
    P25 103.566 RONMediană 203.268 RONP75 384.832 RON

    Peste 74% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

2023
2024
2025
Cifră de afaceri73.729 RON93.483 RON72.190 RON247.153 RON87.161 RON217.077 RON633.714 RON518.749 RON1.198.368 RON2.103.285 RON1.819.609 RON1.505.521 RON4.107.767 RON1.917.485 RON2.660.971 RON
Profit net38.760 RON33.483 RON3.162 RON141.328 RON20.498 RON11.663 RON34.877 RON16.659 RON66.946 RON139.607 RON104.684 RON57.313 RON376.503 RON76.629 RON136.201 RON
Total active52.693 RON93.612 RON58.298 RON189.569 RON187.636 RON195.780 RON239.647 RON353.467 RON2.065.568 RON1.941.893 RON1.718.732 RON1.539.438 RON1.821.695 RON1.709.998 RON2.665.186 RON
Active imobilizate——0 RON0 RON0 RON52.841 RON143.682 RON128.861 RON1.506.215 RON1.344.631 RON1.169.916 RON1.010.449 RON862.073 RON716.697 RON710.915 RON
Active circulante52.693 RON93.612 RON58.298 RON189.569 RON187.636 RON142.939 RON95.965 RON224.606 RON559.353 RON597.262 RON548.816 RON528.989 RON959.622 RON993.301 RON1.954.271 RON
Capitaluri proprii38.960 RON72.443 RON36.885 RON178.213 RON174.901 RON133.932 RON87.230 RON103.889 RON170.834 RON285.441 RON390.125 RON347.438 RON723.941 RON365.783 RON477.984 RON
Datorii totale13.733 RON21.169 RON21.413 RON11.356 RON12.735 RON61.848 RON152.417 RON249.578 RON1.024.725 RON873.445 RON632.600 RON582.994 RON575.749 RON909.211 RON1.839.198 RON
Număr mediu salariați5665336681091012117

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă