Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28447522
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: MUNTEANU AURELIAN
Prin: MUNTEANU AURELIAN
Prin: CRĂCIUNESCU ADRIAN DANIEL
Prin: CRĂCIUNESCU ADRIAN DANIEL
Prin: CRĂCIUNESCU ADRIAN DANIEL
Prin: MUNTEANU AURELIAN
Prin: MUNTEANU AURELIAN
Prin: MUNTEANU AURELIAN
Prin: MUNTEANU AURELIAN
Prin: MUNTEANU AURELIAN
Prin: MUNTEANU AURELIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
60.118 RON
Profit net
11.878 RON
Capitaluri proprii
9.494 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2019 (regresie liniară pe anii raportați): 79.066 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 9.414 RON | 23.648 RON | 33.796 RON | 43.039 RON | 61.406 RON | 55.478 RON | 66.323 RON | 60.118 RON |
| Profit net | -2.630 RON | 714 RON | 12.737 RON | 12.851 RON | 10.457 RON | 4.319 RON | -11.030 RON | 11.878 RON |
| Total active | 844 RON | 1.687 RON | 12.251 RON | 25.804 RON | 36.576 RON | 10.951 RON | 1.129 RON | 12.410 RON |
| Active imobilizate | 808 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante |
Comparație cu 243 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2018.
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 36 RON |
| 1.687 RON |
| 12.251 RON |
| 25.804 RON |
| 36.576 RON |
| 10.951 RON |
| 1.129 RON |
| 12.410 RON |
| Capitaluri proprii | -2.430 RON | -1.716 RON | 11.021 RON | 23.871 RON | 34.328 RON | 8.647 RON | -2.384 RON | 9.494 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.274 RON | 3.403 RON | 1.230 RON | 1.933 RON | 2.248 RON | 2.304 RON | 3.513 RON | 2.916 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|