Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

NŞ

NECULA ŞTEF CONSTRUCT SRL

Sat Ciocăneşti, Comuna Ciocăneşti, Călăraşi
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
28468215
Nr. reg.
J2011000210517
Înființată
5 dec. 2011
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4100

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

1,3 mil. RON

2025

Profit net

-31,7 K RON

2025

Angajați

12

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 12/05/2011

    Înființarea companiei

  2. 2012-03-16

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Sector 0, Sat Ciocăneşti, Comuna Ciocăneşti, Călăraşi, Romania
Telefon
0242337262
Cod poștal
917035
Data înregistrării
12/05/2011

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/28468215

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei NECULA ŞTEF CONSTRUCT SRL este 28468215.

NECULA ŞTEF CONSTRUCT SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2011000210517, din data de 12/05/2011.

NECULA ŞTEF CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Sector 0, Sat Ciocăneşti, Comuna Ciocăneşti, Călăraşi, România.

Activitatea principală este CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Nu, NECULA ŞTEF CONSTRUCT SRL nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, NECULA ŞTEF CONSTRUCT SRL este activă.

În 2025, NECULA ŞTEF CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.338.171 RON, cu 12 angajați.

Companii similare

PCS-MADCOM GRUP SRL
Sat Orăşti, Comuna Frumuşani
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BUILDROM S.A.
Municipiul Călăraşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ROMCONFORT SRL
Municipiul Călăraşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GEOMAR GELU S.R.L.
Sat Chirnogi, Comuna Chirnogi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CONART GROUP SRL
Municipiul Călăraşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ALEX STAR SRL
Municipiul Călăraşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NAZARET CONSTRUCT SRL
Municipiul Călăraşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
VLADAN MAURIZIO S.R.L.
Sat Curcani, Comuna Curcani
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
PCS-MADCOM GRUP SRLSat Orăşti, Comuna FrumuşaniCălăraşiLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
BUILDROM S.A.Municipiul CălăraşiCălăraşiLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
ROMCONFORT SRLMunicipiul CălăraşiCălăraşiLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
GEOMAR GELU S.R.L.Sat Chirnogi, Comuna ChirnogiCălăraşiLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CONART GROUP SRLMunicipiul CălăraşiCălăraşiLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
ALEX STAR SRLMunicipiul CălăraşiCălăraşiLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
NAZARET CONSTRUCT SRLMunicipiul CălăraşiCălăraşiLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
VLADAN MAURIZIO S.R.L.Sat Curcani, Comuna CurcaniCălăraşiLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Contact

0242337262

Sector 0 · Sat Ciocăneşti, Comuna Ciocăneşti, Călăraşi

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
1.338.171 RON−19%
Profit net
-31.703 RON+95%
Angajați
12
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
16 mar. 2012

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Călăraşi
  • Firme din Ciocănești
  • Firme cu același domeniu: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

  • Pierdere netă în 2025
  • Capitaluri proprii negative în 2025 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 216% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.2) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

1.338.171 RON

-19,1%

Profit net

-31.703 RON

94,7%

Capitaluri proprii

-763.966 RON

-4,3%

Număr mediu salariați

12

-7,7%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.726.777 RON

18din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,2

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,2

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
215,7 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-2,4 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-4,8 %
Cifră de afaceri / salariat
111.514 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201220132014201520162017201820192020202120222023

Comparație cu 298 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri1.338.171 RON
    P25 103.798 RONMediană 319.583 RONP75 866.197 RON

    Peste 84% dintre firmele comparabile

  • Profit net-31.703 RON
    P25 581 RONMediană 57.709 RONP75 215.212 RON

    Peste 14% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați12
    P25 1Mediană 2P75 4

    Peste 94% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat111.514 RON
    P25 103.903 RONMediană 189.475 RONP75 360.455 RON

    Peste 29% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

2024
2025
Cifră de afaceri884.004 RON1.534.823 RON1.815.891 RON915.454 RON2.231.686 RON1.192.758 RON1.046.925 RON1.882.504 RON1.725.635 RON1.349.050 RON1.965.296 RON1.788.528 RON1.654.777 RON1.338.171 RON
Profit net21.539 RON19.173 RON18.742 RON29.122 RON82.545 RON119.527 RON117.647 RON202.583 RON190.150 RON54.267 RON166.694 RON-148.564 RON-603.112 RON-31.703 RON
Total active632.358 RON954.405 RON892.456 RON664.781 RON937.828 RON334.236 RON471.105 RON597.675 RON565.885 RON557.902 RON898.779 RON171.790 RON437.475 RON660.390 RON
Active imobilizate341.283 RON279.990 RON269.126 RON197.988 RON112.496 RON73.191 RON42.701 RON37.565 RON121.951 RON186.460 RON129.289 RON72.785 RON—375.000 RON
Active circulante291.075 RON674.415 RON623.330 RON466.793 RON825.332 RON261.045 RON428.404 RON560.110 RON443.934 RON371.442 RON769.490 RON99.005 RON437.475 RON285.390 RON
Capitaluri proprii21.739 RON19.373 RON59.654 RON48.535 RON101.958 RON138.940 RON137.060 RON221.996 RON312.146 RON163.830 RON186.107 RON-129.151 RON-732.263 RON-763.966 RON
Datorii totale690.519 RON935.032 RON832.802 RON616.246 RON835.870 RON195.296 RON334.045 RON375.679 RON253.739 RON394.072 RON712.672 RON300.941 RON1.169.738 RON1.424.356 RON
Număr mediu salariați1824222234292818262620221312

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă