Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28513324
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
15.000 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-122 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2019 (regresie liniară pe anii raportați): 49.296 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 21.000 RON | 47.700 RON | 109.000 RON | 80.000 RON | 36.000 RON | 36.000 RON | 15.000 RON | — | — | — | — | — | — |
| Profit net | -2.968 RON | 15.618 RON | 39.460 RON | 99.224 RON | 71.324 RON | 29.078 RON | 25.950 RON | 12.210 RON | -506 RON | -808 RON | -8 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Total active | 826 RON | 14.114 RON | 53.557 RON |
Comparație cu 79 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2018.
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 102.971 RON |
| 73.451 RON |
| 30.960 RON |
| 27.887 RON |
| 39.456 RON |
| 694 RON |
| 576 RON |
| 568 RON |
| 568 RON |
| 568 RON |
| 568 RON |
| Active circulante | 826 RON | 14.114 RON | 53.557 RON | 102.971 RON | 73.451 RON | 30.960 RON | 27.887 RON | 39.456 RON | 694 RON | 576 RON | 568 RON | 568 RON | 568 RON | 568 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.968 RON | 13.650 RON | 53.110 RON | 100.424 RON | 72.524 RON | 30.278 RON | 27.150 RON | 39.360 RON | 694 RON | -114 RON | -122 RON | -122 RON | -122 RON | -122 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.794 RON | 464 RON | 447 RON | 2.547 RON | 927 RON | 682 RON | 737 RON | 96 RON | 0 RON | 690 RON | 690 RON | 690 RON | 690 RON | 690 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | — | — |
|---|