Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28577646
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: CONDURACHE CORNELIU, CONDURACHE RODICA
Prin: CONDURACHE CORNELIU, CONDURACHE RODICA
Prin: CONDURACHE CORNELIU, CONDURACHE RODICA
Prin: CONDURACHE CORNELIU, CONDURACHE RODICA
Prin: CONDURACHE CORNELIU, CONDURACHE RODICA
Prin: CONDURACHE RODICA
Prin: CONDURACHE CORNELIU
Prin: CONDURACHE CORNELIU
Prin: CONDURACHE RODICA
Prin: CONDURACHE CORNELIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
18.769 RON
Profit net
-34.678 RON
Capitaluri proprii
31.425 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 132.558 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 61.286 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 114.854 RON | 298.542 RON | 44.546 RON | 47.071 RON | 6.177 RON | 269.431 RON | 18.769 RON |
| Profit net | 59.264 RON | -21.843 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 108.471 RON | 225.228 RON | 32.979 RON | 33.565 RON | -41.862 RON | 149.361 RON | -34.678 RON |
| Total active | 61.666 RON | 40.254 RON | 40.254 RON |
Comparație cu 107 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 73), pentru anul 2025.
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 40.254 RON |
| 40.254 RON |
| 40.254 RON |
| 40.254 RON |
| 150.359 RON |
| 375.588 RON |
| 404.299 RON |
| 401.978 RON |
| 52.866 RON |
| 161.025 RON |
| 43.035 RON |
| Active circulante | 61.666 RON | 40.254 RON | 40.254 RON | 40.254 RON | 40.254 RON | 40.254 RON | 40.254 RON | 150.359 RON | 375.588 RON | 404.299 RON | 401.978 RON | 52.866 RON | 161.025 RON | 43.035 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 59.464 RON | 37.621 RON | 37.621 RON | 37.621 RON | 37.621 RON | 37.621 RON | 37.621 RON | 146.092 RON | 371.320 RON | 404.299 RON | 395.758 RON | 24.980 RON | 154.992 RON | 31.425 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.202 RON | 2.633 RON | 2.633 RON | 2.633 RON | 2.633 RON | 2.633 RON | 2.633 RON | 4.267 RON | 4.268 RON | 0 RON | 6.220 RON | 27.886 RON | 6.033 RON | 11.610 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | — | — | — | — | — | 1 | 0 | — | 1 | — | 1 | 1 |
|---|