Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28609500
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: URITE FLORIN RADU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
15.356.177 RON
Profit net
226.015 RON
Capitaluri proprii
226.255 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 14.709.774 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 48.000 RON | 794.105 RON | 296.484 RON | 686.955 RON | 1.066.183 RON | 2.434.503 RON | 5.282.672 RON | 13.004.628 RON | 14.906.923 RON | 5.360.759 RON | 16.957.410 RON | 12.426.956 RON | 6.035.915 RON | 6.332.877 RON | 15.356.177 RON |
| Profit net | 10.967 RON | 41.913 RON | 29.073 RON | 1.266 RON | 5.527 RON | 11.547 RON | 87.383 RON | 158.141 RON | 195.520 RON | 20.760 RON | 151.484 RON | 161.913 RON | 86.996 RON | 72.555 RON | 226.015 RON |
Comparație cu 115 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 17.900 RON |
| 53.355 RON |
| 238.052 RON |
| 211.083 RON |
| 145.011 RON |
| 242.370 RON |
| 829.166 RON |
| 184.727 RON |
| 224.499 RON |
| 34.951 RON |
| 1.024.217 RON |
| 342.826 RON |
| 786.898 RON |
| 578.255 RON |
| 551.650 RON |
| Active imobilizate | — | — | 64.162 RON | 53.995 RON | 40.720 RON | 27.445 RON | 2.072 RON | 648 RON | — | — | — | — | — | 307.286 RON | 249.709 RON |
|---|
| Active circulante | 17.900 RON | 53.355 RON | 173.890 RON | 157.088 RON | 104.291 RON | 214.925 RON | 827.094 RON | 184.079 RON | 224.499 RON | 34.951 RON | 1.024.217 RON | 342.826 RON | 786.898 RON | 270.969 RON | 301.941 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 11.167 RON | 52.859 RON | 81.932 RON | 83.198 RON | 88.725 RON | 16.062 RON | 103.445 RON | 158.381 RON | 195.760 RON | 21.000 RON | 151.695 RON | 162.153 RON | 87.236 RON | 72.795 RON | 226.255 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.733 RON | 496 RON | 156.120 RON | 136.510 RON | 56.286 RON | 226.308 RON | 725.721 RON | 26.346 RON | 28.739 RON | 13.951 RON | 872.522 RON | 180.673 RON | 699.662 RON | 505.460 RON | 325.395 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|