Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28632988
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
137.960 RON
Profit net
19.152 RON
Capitaluri proprii
50.435 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 100.997 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 3.700 RON | 8.765 RON | 16.711 RON | 20.822 RON | 39.066 RON | 114.626 RON | 55.546 RON | 75.907 RON | 95.781 RON | 40.480 RON | 72.904 RON | 40.560 RON | 50.756 RON | 72.000 RON | 137.960 RON |
| Profit net | 784 RON | -808 RON | -18.682 RON | -609 RON | 11.940 RON | 20.327 RON | -34.008 RON | -17.339 RON | 2.378 RON | 19.035 RON | 24.963 RON | 6.651 RON | 5.279 RON | 11.173 RON | 19.152 RON |
Comparație cu 59 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 3.374 RON |
| 42.946 RON |
| 23.137 RON |
| 14.756 RON |
| 18.553 RON |
| 19.156 RON |
| 30.456 RON |
| 14.437 RON |
| 9.183 RON |
| 16.357 RON |
| 20.473 RON |
| 34.165 RON |
| 63.320 RON |
| 69.270 RON |
| 75.607 RON |
| Active imobilizate | — | 28.224 RON | 17.880 RON | 7.536 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 3.374 RON | 14.722 RON | 5.257 RON | 7.220 RON | 18.553 RON | 19.156 RON | 30.456 RON | 14.437 RON | 9.183 RON | 16.357 RON | 20.473 RON | 34.165 RON | 63.320 RON | 69.270 RON | 75.607 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 984 RON | 176 RON | -18.507 RON | -19.116 RON | -7.175 RON | 13.151 RON | -20.856 RON | -38.195 RON | -35.817 RON | -16.783 RON | 8.180 RON | 14.831 RON | 20.110 RON | 31.283 RON | 50.435 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.390 RON | 26.728 RON | 35.947 RON | 33.872 RON | 25.728 RON | 6.005 RON | 51.312 RON | 52.632 RON | 45.000 RON | 33.140 RON | 12.293 RON | 19.334 RON | 43.210 RON | 37.987 RON | 25.172 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|