Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 21 feb. 2025 și 21 feb. 2025.
Servicii traducere limba engleza- limba romana pt proiectului Dezvoltarea tehnica sistem termoficare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28777440
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BRAD DANIELA
Prin: BRAD DANIELA
Prin: BRAD DANIELA
Prin: BRAD DANIELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
220.397 RON
Profit net
30.082 RON
Capitaluri proprii
41.310 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 216.643 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 21.632 RON | 59.652 RON | 78.767 RON | 76.765 RON | 97.102 RON | 113.174 RON | 131.660 RON | 116.555 RON | 123.378 RON | 127.692 RON | 162.213 RON | 158.618 RON | 166.941 RON | 204.489 RON | 220.397 RON |
| Profit net | -87 RON | 434 RON | 20.370 RON | 20.982 RON | 25.561 RON | 31.073 RON | 18.565 RON | -4.235 RON | 2.228 RON | 30.193 RON | 18.556 RON | 10.874 RON | 335 RON | 5.213 RON | 30.082 RON |
Comparație cu 448 firme din județul Bihor care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 7.072 RON |
| 26.556 RON |
| 51.037 RON |
| 57.923 RON |
| 85.314 RON |
| 117.559 RON |
| 48.789 RON |
| 42.295 RON |
| 57.480 RON |
| 53.298 RON |
| 70.109 RON |
| 84.053 RON |
| 35.388 RON |
| 48.828 RON |
| 77.259 RON |
| Active imobilizate | — | 157 RON | — | — | — | — | — | 711 RON | 237 RON | — | 3.141 RON | 2.910 RON | 108 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 7.072 RON | 26.399 RON | 51.037 RON | 57.923 RON | 85.314 RON | 117.559 RON | 48.789 RON | 41.584 RON | 57.243 RON | 53.298 RON | 66.968 RON | 81.143 RON | 35.280 RON | 48.828 RON | 77.259 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 113 RON | 547 RON | 20.917 RON | 41.899 RON | 67.460 RON | 98.533 RON | 18.805 RON | 14.570 RON | 16.798 RON | 46.991 RON | 65.547 RON | 11.114 RON | 6.014 RON | 11.227 RON | 41.310 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.959 RON | 26.009 RON | 30.120 RON | 16.024 RON | 17.854 RON | 19.026 RON | 29.984 RON | 27.725 RON | 40.682 RON | 6.307 RON | 4.562 RON | 72.939 RON | 29.374 RON | 37.601 RON | 35.949 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|