Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 31 ian. 2018 și 19 iun. 2026.
Instruire de Protecția Muncii pentru organizatori și voluntari - Mera World Music 2026
Instruire de Protecția Muncii pentru organizatori și voluntari - Mera World Music 2025
Instruire de Protecția Muncii pentru organizatori și voluntari - Mera World Music 2024
Servicii de Instruire de Protecția Muncii pentru organizatori și voluntari la Mera World Music
SERVICII DE SECURITATE SI SANATATE IN MUNCA
SERVICII DE SECURITATE SI SANATATE IN MUNCA
ACTUALIZARE DOCUMENTATIE SSM / ANUAL
Servicii de consultanta sanitara si de siguranta
SERVICII DE SECURITATE SI SANATATE IN MUNCA
verificare instructaj ssm
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28841020
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-11.
Cifră de afaceri
281.302 RON
Profit net
36.277 RON
Capitaluri proprii
37.482 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 303.027 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 52.851 RON | 165.118 RON | 202.289 RON | 214.854 RON | 216.470 RON | 218.312 RON | 217.472 RON | 214.246 RON | 227.534 RON | 223.777 RON | 196.179 RON | 263.209 RON | 288.371 RON | 294.670 RON | 281.302 RON |
| Profit net | -590 RON | 10.113 RON | 53.568 RON | 22.317 RON | 57.027 RON | 77.193 RON | 72.785 RON | 73.552 RON | 89.339 RON | 94.332 RON | 33.792 RON | 101.438 RON | 120.545 RON | 72.109 RON | 36.277 RON |
Comparație cu 1005 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 13.455 RON |
| 22.077 RON |
| 74.582 RON |
| 94.092 RON |
| 148.441 RON |
| 225.484 RON |
| 79.646 RON |
| 153.084 RON |
| 243.555 RON |
| 101.841 RON |
| 136.535 RON |
| 135.327 RON |
| 128.492 RON |
| 220.224 RON |
| 189.302 RON |
| Active imobilizate | 392 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 169.032 RON | 136.111 RON |
|---|
| Active circulante | 13.063 RON | 22.077 RON | 74.582 RON | 94.092 RON | 148.441 RON | 225.484 RON | 79.646 RON | 153.084 RON | 243.555 RON | 101.841 RON | 136.535 RON | 135.327 RON | 128.492 RON | 51.192 RON | 53.191 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -390 RON | 9.723 RON | 63.291 RON | 85.609 RON | 142.635 RON | 219.829 RON | 73.025 RON | 146.578 RON | 235.917 RON | 94.572 RON | 128.365 RON | 101.678 RON | 120.786 RON | 73.154 RON | 37.482 RON |
|---|
| Datorii totale | 13.845 RON | 12.354 RON | 11.291 RON | 8.483 RON | 5.806 RON | 5.655 RON | 6.621 RON | 6.506 RON | 7.638 RON | 7.269 RON | 8.170 RON | 35.062 RON | 8.974 RON | 147.837 RON | 153.048 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 5 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 2 | 2 | 3 | 6 |
|---|