Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28854925
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IONAȘCU IONUȚ
Prin: IONAȘCU IONUȚ
Prin: IONAȘCU IONUȚ
Prin: IONAȘCU IONUȚ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
283.734 RON
Profit net
11.364 RON
Capitaluri proprii
8.377 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 312.736 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 38.205 RON | 91.308 RON | 130.297 RON | 157.340 RON | 156.471 RON | 173.174 RON | 152.233 RON | 245.539 RON | 208.616 RON | 191.604 RON | 295.236 RON | 291.676 RON | 173.818 RON | 296.259 RON | 283.734 RON |
| Profit net | 1.582 RON | -14.146 RON | 4.642 RON | -305 RON | 6.425 RON | 1.041 RON | 236 RON | 6.444 RON | 17.974 RON | 7.601 RON | -30.702 RON | -7.058 RON | 29.145 RON | -4.367 RON | 11.364 RON |
Comparație cu 194 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2025.
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 9.940 RON | 2.234 RON | 3.176 RON | 7.916 RON | 15.096 RON | 12.322 RON | 50.563 RON | 36.724 RON | 42.669 RON | 48.125 RON | 31.394 RON | 30.282 RON | 57.320 RON | 32.467 RON | 41.389 RON |
|---|
| Active imobilizate | 455 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 16.992 RON | 26.688 RON | 20.187 RON | 14.519 RON | 8.852 RON |
|---|
| Active circulante | 9.485 RON | 2.234 RON | 3.176 RON | 7.916 RON | 15.096 RON | 12.322 RON | 50.563 RON | 36.724 RON | 42.669 RON | 48.125 RON | 14.402 RON | 3.594 RON | 37.133 RON | 17.948 RON | 32.537 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.782 RON | -12.364 RON | -7.722 RON | -8.027 RON | -1.602 RON | -561 RON | -324 RON | 6.120 RON | 24.094 RON | 31.695 RON | 993 RON | -6.065 RON | 23.080 RON | 18.713 RON | 8.377 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.158 RON | 14.598 RON | 10.898 RON | 15.943 RON | 16.698 RON | 12.883 RON | 50.887 RON | 30.604 RON | 17.575 RON | 16.430 RON | 30.401 RON | 36.347 RON | 34.240 RON | 13.754 RON | 33.012 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 5 | 5 | 5 | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
|---|