Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
TD

TRUSTUL DE INSTALATII MONTAJ SI CONSTRUCTII SA

Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
mandat administratori expirat Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
2897361
Nr. reg.
J1992005159128
Înființată
21/12/1992
Formă juridică
SA
Cod CAEN
4322

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Profit net

13,7 K RON

2025

Angajați

5

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Formă juridică
SA
Administrație fiscală
Administrația Județeană a Finanțelor Publice Cluj

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

reprezentant al persoanei juridice(2)
administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Contracte de achiziții publice

Atribuiri înregistrate

6

Valoare totală atribuită

602.939 RON

Autorități contractante

4

Atribuiri publicate între 16 feb. 2016 și 7 dec. 2016.

DA10120579/DA10120579SEAP
Potrivit după CUI

PROIECTARE SI EXECUTIE RETEA GAZE NATURALE PRESIUNE REDUSA

Autoritatea contractantă
COLEGIUL NATIONAL "Mihai Eminescu" PETROSANI
Valoare atribuită:
7.882 RON
Publicat:
7 dec. 2016
DA10136521/DA10136521SEAP
Potrivit după CUI

PROIECTARE SI EXECUTIE RETEA GAZE NATURALE PRESIUNE REDUSA

Autoritatea contractantă
Colegiul National de Informatica �Carmen Sylva� Petrosani
Valoare atribuită:
37.634 RON
Publicat:
7 dec. 2016
DA10136621/DA10136621SEAP
Potrivit după CUI

PROIECTARE SI EXECUTIE RETEA GAZE NATURALE PRESIUNE REDUSA

Autoritatea contractantă
Colegiul National de Informatica �Carmen Sylva� Petrosani
Valoare atribuită:
12.722 RON
Publicat:
7 dec. 2016
199942/3457SEAP
Potrivit după CUI

Achizitie lucrari pentru modernizare retea de transport agent termic primar, tronson I amplasat pe strada Tribunu Vladutiu si tronson II amplasat pe strazile Teleroman si Cojocnei, din municipiul Cluj Napoca.Procentul aferent cheltuielilor diverse ?i neprevazute este 0 (zero).

Autoritatea contractantă
Regia Autonoma de Termoficare Cluj Napoca
Valoare atribuită:
383.958 RON
Publicat:
29 iun. 2016
199717/3218SEAP
Potrivit după CUI

Achizitie lucrari pentru modernizare retea de transport agent termic si apa calda de consum, amplasata pe strada Izlazului nr.6, din municipiul Cluj Napoca.Procentul aferent cheltuielilor diverse si neprevazute este 0 (zero)

Autoritatea contractantă
Regia Autonoma de Termoficare Cluj Napoca
Valoare atribuită:
120.744 RON
Publicat:
15 iun. 2016
DA8034917/DA8034917SEAP
Potrivit după CUI

PROIECT TEHNIC + CS+DE SI ASISTENTA TEHNICA DIN PARTEA PROIECTANTULUI

Autoritatea contractantă
Directia Administrarea Domeniului Public si Privat Petrosani
Valoare atribuită:
40.000 RON
Publicat:
16 feb. 2016

Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.

Istoric

  1. 1993-07-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 21/12/1992

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. StrLUNCII, Nr. 5A, CP 400633, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, Romania
Cod poștal
400633
Data înregistrării
21/12/1992

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/2897361

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei TRUSTUL DE INSTALATII MONTAJ SI CONSTRUCTII SA este 2897361.

TRUSTUL DE INSTALATII MONTAJ SI CONSTRUCTII SA este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J1992005159128, din data de 21/12/1992.

TRUSTUL DE INSTALATII MONTAJ SI CONSTRUCTII SA are sediul social la adresa Str. StrLUNCII, Nr. 5A, CP 400633, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, România.

Activitatea principală este CAEN 4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat.

Da, TRUSTUL DE INSTALATII MONTAJ SI CONSTRUCTII SA este înregistrată în scopuri de TVA din data de 1993-07-01.

Da, conform datelor publice ANAF, TRUSTUL DE INSTALATII MONTAJ SI CONSTRUCTII SA este activă.

În 2024, TRUSTUL DE INSTALATII MONTAJ SI CONSTRUCTII SA a raportat o cifră de afaceri de 74.246 RON, cu 5 angajați.

Companii similare

HERZ MAINTENANCE S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
XIC INSTALATII SRL
Mun. Dej
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NEW GENERATION INSTAL S.R.L.
Mun. Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SERVATEC SRL
Sat Apahida, Comuna Apahida
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TRANSTURIA SRL
Sat Copaceni, Comuna Sănduleşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GNB GRUP SRL
Sat Luna, Comuna Luna
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ITS CONFORT S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
H&R STIL CONSTRUCT SRL
Municipiul Dej
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
HERZ MAINTENANCE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujLucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
XIC INSTALATII SRLMun. DejCluj—
NEW GENERATION INSTAL S.R.L.Mun. Cluj-NapocaCluj—
SERVATEC SRLSat Apahida, Comuna ApahidaClujLucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
TRANSTURIA SRLSat Copaceni, Comuna SănduleştiClujLucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
GNB GRUP SRLSat Luna, Comuna LunaClujLucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
ITS CONFORT S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujLucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
H&R STIL CONSTRUCT SRLMunicipiul DejClujLucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Contact

Str. StrLUNCII, Nr. 5A, CP 400633 · Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

Situație financiară

Anul 2025

Profit net
13.658 RON−99%
Angajați
5
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 iul. 1993
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administrația Județeană a Finanțelor Publice Cluj

Verificat ultima dată la 5 oct. 2026

Explorează

  • Firme din Cluj
  • Firme din Cluj-Napoca
  • Firme cu același domeniu: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • Reactivat de ANAFla 08.08.2024
  • Plătitor de TVAdin 01.07.1993

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-05.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).

  • ANCODA FINANCIAL SABucureşti · radiată

    Prin: MOLDOVAN LIDIA

  • CONSROM AG SA PITESTIArgeş · radiată

    Prin: MOLDOVAN LIDIA

  • CONT JUNIOR G SACluj · radiată

    Prin: MOLDOVAN LIDIA

  • M CLEAN SERVICES S.R.L.Sălaj

    Prin: MOLDOVAN LIDIA

  • MICOMI EXIM SRLCluj · radiată

    Prin: MOLDOVAN LIDIA

  • MOLDOVAN INFDATA SNCCluj · radiată

    Prin: MOLDOVAN LIDIA

  • PAOLO SRLAlba · radiată

    Prin: MOLDOVAN LIDIA

  • PIMONI SRLArgeş · radiată

    Prin: MOLDOVAN LIDIA

  • SISTEC SACluj · radiată

    Prin: MOLDOVAN LIDIA

Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Capitaluri proprii negative în 2025 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 899% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.09) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

74.246 RON

-49,0%

Profit net

13.658 RON

-98,9%

Capitaluri proprii

-3.686.998 RON

0,4%

Număr mediu salariați

5

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON

29din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitateProfit fără cifră de afaceri13/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,09

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,09

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
899,4 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
—
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
3,1 %
Cifră de afaceri / salariat
—
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator200920102011201220132014201520162017201820192020

Comparație cu 2512 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2024.

  • Cifră de afaceri74.246 RON
    P25 58.869 RONMediană 194.879 RONP75 596.830 RON

    Peste 29% dintre firmele comparabile

  • Profit net1.221.401 RON
    P25 -11.481 RONMediană 10.627 RONP75 85.028 RON

    Peste 98% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați5
    P25 1Mediană 1P75 3

    Peste 85% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat14.849 RON
    P25 73.198 RONMediană 142.946 RONP75 275.100 RON

    Peste 5% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
2021
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri88.764.554 RON45.033.920 RON70.964.380 RON87.034.051 RON38.082.147 RON68.563.137 RON55.687.917 RON20.082.075 RON11.943.521 RON7.555.988 RON980.767 RON807.297 RON345.737 RON-1.207.333 RON145.557 RON74.246 RON—
Profit net2.265.156 RON281.232 RON168.222 RON161.233 RON-15.766.603 RON-8.735.463 RON-30.541.113 RON-14.367.029 RON499.499 RON-1.527.103 RON-2.044.230 RON3.350.504 RON19.995.287 RON4.499.724 RON1.628.464 RON1.221.401 RON13.658 RON
Total active53.821.181 RON55.839.228 RON91.632.603 RON84.654.089 RON64.756.818 RON79.744.956 RON60.992.633 RON48.082.540 RON27.202.540 RON29.694.838 RON13.703.201 RON14.270.056 RON2.296.298 RON1.073.676 RON3.024.435 RON925.291 RON436.987 RON
Active imobilizate28.683.352 RON26.872.913 RON28.725.679 RON37.910.420 RON38.453.108 RON50.612.407 RON39.703.533 RON34.803.700 RON16.713.244 RON11.193.772 RON7.564.737 RON3.742.715 RON156.025 RON78.492 RON72.558 RON68.129 RON63.698 RON
Active circulante25.137.829 RON28.966.315 RON62.906.924 RON46.743.669 RON26.303.710 RON29.132.549 RON21.289.100 RON13.278.840 RON10.489.296 RON18.501.066 RON6.138.464 RON10.527.341 RON2.140.273 RON995.184 RON2.951.877 RON857.162 RON373.289 RON
Capitaluri proprii24.468.059 RON24.712.818 RON24.231.428 RON24.363.502 RON7.338.938 RON13.617.458 RON-16.923.655 RON-31.290.685 RON-30.791.186 RON-32.318.287 RON-34.362.517 RON-31.012.012 RON-11.016.725 RON-6.517.001 RON-4.922.056 RON-3.700.655 RON-3.686.998 RON
Datorii totale26.698.617 RON29.778.796 RON58.796.192 RON54.706.950 RON53.087.033 RON58.673.203 RON68.211.917 RON69.316.188 RON30.573.020 RON32.173.807 RON22.747.346 RON20.920.099 RON11.841.001 RON6.954.852 RON7.425.418 RON4.289.995 RON3.930.079 RON
Număr mediu salariați5464614173533413192832029652281173555