Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29073302
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
184.390 RON
Profit net
-27.401 RON
Capitaluri proprii
-46.367 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 128.959 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 118.700 RON | 8.100 RON | 10.800 RON | 8.100 RON | 10.800 RON | 10.800 RON | 10.800 RON | 10.800 RON | 10.800 RON | 10.800 RON | 10.800 RON | 11.882 RON | 192.223 RON | 210.869 RON | 184.390 RON |
| Profit net | 5.905 RON | 1.749 RON | 2.988 RON | 1.339 RON | 4.487 RON | 6.273 RON | 9.282 RON | 8.953 RON | 9.280 RON | 9.305 RON | 9.281 RON | 1.526 RON | -20.654 RON | -78 RON | -27.401 RON |
Comparație cu 63 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2025.
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 94.895 RON |
| 56.105 RON |
| 40.073 RON |
| 41.568 RON |
| 45.986 RON |
| 52.000 RON |
| 61.337 RON |
| 70.534 RON |
| 79.814 RON |
| 89.079 RON |
| 98.360 RON |
| 10.206 RON |
| 9.018 RON |
| 8.571 RON |
| 7 RON |
| Active imobilizate | 600 RON | 0 RON | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | — |
|---|
| Active circulante | 94.295 RON | 56.105 RON | 40.073 RON | 41.568 RON | 45.986 RON | 52.000 RON | 61.337 RON | 70.534 RON | 79.814 RON | 89.079 RON | 98.360 RON | 10.206 RON | 9.018 RON | 8.571 RON | 7 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 6.105 RON | 7.854 RON | 10.842 RON | 12.181 RON | 16.668 RON | 22.941 RON | 32.223 RON | 41.176 RON | 50.456 RON | 59.761 RON | 69.042 RON | 1.766 RON | -18.888 RON | -18.966 RON | -46.367 RON |
|---|
| Datorii totale | 88.790 RON | 48.251 RON | 29.231 RON | 29.387 RON | 29.318 RON | 29.059 RON | 29.114 RON | 29.358 RON | 29.358 RON | 29.318 RON | 29.318 RON | 8.440 RON | 27.906 RON | 27.537 RON | 46.374 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
|---|