Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 12 apr. 2017 și 30 mai 2017.
Spalare autoturisme
spalare autorisme
spalare autoturisme
spalare autorisme
spalare autoturisme
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/29107774
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-05.
Cifră de afaceri
382.604 RON
Profit net
163.619 RON
Capitaluri proprii
-19.699 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 395.522 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|
Comparație cu 723 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2025.
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 105.468 RON | 219.682 RON | 218.812 RON | 219.880 RON | 181.318 RON | 204.402 RON | 275.100 RON | 299.526 RON | 287.856 RON | 292.369 RON | 299.922 RON | 370.432 RON | 283.214 RON | 382.604 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -1.373 RON | -59.379 RON | -22.566 RON | 17.779 RON | 21.936 RON | -56.626 RON | -44.631 RON | -58.577 RON | -27.106 RON | 10.612 RON | 32.399 RON | -28.324 RON | -1.858 RON | 33.302 RON | 163.619 RON |
| Total active | 200 RON | 7.798 RON | 13.780 RON | 21.499 RON | 22.432 RON | 26.419 RON | 23.783 RON | 39.604 RON | 29.012 RON | 35.926 RON | 12.074 RON | 67.308 RON | 78.735 RON | 43.909 RON | 62.525 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 61.605 RON | 53.656 RON | 45.707 RON | 37.758 RON |
| Active circulante | 200 RON | 7.798 RON | 13.780 RON | 21.499 RON | 22.432 RON | 26.419 RON | 23.783 RON | 39.604 RON | 29.012 RON | 35.926 RON | 12.074 RON | 5.703 RON | 25.079 RON | -1.798 RON | 24.767 RON |
| Capitaluri proprii | -1.173 RON | -60.552 RON | -83.118 RON | -65.339 RON | -42.508 RON | -99.135 RON | -143.766 RON | -202.343 RON | -229.449 RON | -218.836 RON | -186.438 RON | -214.762 RON | -216.620 RON | -183.318 RON | -19.699 RON |
| Datorii totale | 1.373 RON | 68.350 RON | 96.898 RON | 86.838 RON | 64.940 RON | 125.554 RON | 167.549 RON | 241.947 RON | 258.461 RON | 254.762 RON | 198.512 RON | 282.070 RON | 295.355 RON | 227.227 RON | 82.224 RON |
| Număr mediu salariați | — | 14 | 13 | 12 | 9 | 9 | 7 | 11 | 11 | 9 | 7 | 8 | 7 | 2 | 1 |