Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 20 apr. 2021 și 20 mar. 2026.
TURBA FINA 250L
TURBA STANDARD 250L
Achzitie turba standard
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29180651
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MITRICIOIU ION
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
16.799.878 RON
Profit net
173.162 RON
Capitaluri proprii
3.177.450 RON
Număr mediu salariați
19
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 18.799.826 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 59.621 RON | 134.284 RON | 136.807 RON | 34.427 RON | 452.200 RON | 1.252.520 RON | 2.566.421 RON | 3.319.629 RON | 9.527.038 RON | 13.066.291 RON | 14.567.448 RON | 16.032.671 RON | 16.510.134 RON | 16.799.878 RON |
| Profit net | 3.081 RON | 213 RON | -52.851 RON | -34.991 RON | 61.190 RON | 118.377 RON | 223.970 RON | 119.801 RON | 466.617 RON | 531.091 RON | 224.677 RON | 532.112 RON | 575.615 RON | 173.162 RON |
| Total active | 33.658 RON |
Comparație cu 506 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 98.344 RON |
| 54.739 RON |
| 45.478 RON |
| 232.407 RON |
| 519.864 RON |
| 1.447.124 RON |
| 1.668.243 RON |
| 3.128.553 RON |
| 5.157.625 RON |
| 5.948.633 RON |
| 6.967.138 RON |
| 9.223.261 RON |
| 9.743.917 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 83.998 RON | 136.890 RON | 190.293 RON | 253.794 RON | 184.616 RON | 696.573 RON | 2.224.352 RON | 2.768.182 RON |
|---|
| Active circulante | 33.658 RON | 98.344 RON | 54.739 RON | 45.478 RON | 232.407 RON | 519.864 RON | 1.363.126 RON | 1.531.353 RON | 2.938.260 RON | 4.903.831 RON | 5.764.017 RON | 6.270.565 RON | 6.998.909 RON | 6.975.735 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.471 RON | 2.684 RON | -68.204 RON | -103.725 RON | -42.536 RON | 118.577 RON | 342.546 RON | 431.028 RON | 898.921 RON | 1.733.412 RON | 1.958.576 RON | 2.479.025 RON | 3.034.081 RON | 3.177.450 RON |
|---|
| Datorii totale | 31.187 RON | 95.660 RON | 122.943 RON | 149.203 RON | 274.943 RON | 401.287 RON | 1.104.860 RON | 1.237.215 RON | 2.237.318 RON | 3.430.602 RON | 4.000.382 RON | 4.506.846 RON | 6.208.259 RON | 6.575.663 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | — | 3 | — | — | 1 | 3 | 11 | 14 | — | 14 | — | 19 |
|---|