Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29208434
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PĂUNA MARIA
Prin: PĂUNA MARIA
Prin: PĂUNA MARIA
Prin: PĂUNA MARIA
Prin: PĂUNA MARIA
Prin: PĂUNA MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
412.146 RON
Profit net
253.721 RON
Capitaluri proprii
442.468 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 347.624 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 279.567 RON | 227.861 RON | 184.781 RON | 189.281 RON | 134.657 RON | 175.402 RON | 274.093 RON | 289.462 RON | 412.146 RON |
| Profit net | -433 RON | 108.337 RON | -11.911 RON | -33.182 RON | 7.064 RON | 10.017 RON | -6.757 RON | 40.448 RON | 194.964 RON | 253.721 RON |
| Total active | 701 RON | 114.204 RON | 101.260 RON | 67.874 RON | 79.626 RON | 95.554 RON | 95.135 RON | 156.404 RON | 383.344 RON | 640.575 RON |
| Active imobilizate | 467 RON |
Comparație cu 1926 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2020.
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 371 RON |
| 346 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 234 RON | 113.833 RON | 100.914 RON | 67.874 RON | 79.626 RON | 95.554 RON | 95.135 RON | 156.404 RON | 383.344 RON | 640.575 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -233 RON | 108.104 RON | 96.193 RON | 63.010 RON | 70.075 RON | 80.091 RON | 73.335 RON | 113.783 RON | 288.747 RON | 442.468 RON |
|---|
| Datorii totale | 934 RON | 6.100 RON | 5.067 RON | 4.864 RON | 9.551 RON | 15.463 RON | 21.800 RON | 42.621 RON | 94.597 RON | 198.107 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
|---|