Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 4 aug. 2017 și 12 ian. 2018.
Servicii de curatenie si igienizare pentru institutiile si spatiile publice din Comuna Ulmeni
Servicii de curatenie si igienizare pentru institutiile si spatiile publice din Comuna Ulmeni
achizitionare servicii de curatenie, igienizare comuna Modelu
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29240966
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CULEA MARGARETA
Prin: CULEA MARGARETA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
20.826 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
270.823 RON
Număr mediu salariați
8
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 351.679 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.400 RON | 206.855 RON | 219.670 RON | 36.100 RON | — | — | 344.424 RON | 603.248 RON | 20.826 RON | — | — | — |
| Profit net | 1.283 RON | 17.235 RON | 14.661 RON | -22.313 RON | 0 RON | 0 RON | 52.657 RON | 287.652 RON | 19.833 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Total active | 1.728 RON | 81.422 RON | 45.459 RON | 19.071 RON | 19.071 RON | 18.916 RON | 118.304 RON | 355.899 RON | 365.577 RON | 372.107 RON |
Comparație cu 35 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2019.
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 370.823 RON |
| 361.586 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 1.728 RON | 81.422 RON | 45.459 RON | 19.071 RON | 19.071 RON | 18.916 RON | 118.304 RON | 355.899 RON | 365.577 RON | 372.107 RON | 370.823 RON | 361.586 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.483 RON | 18.718 RON | 33.379 RON | 11.066 RON | 11.066 RON | 11.066 RON | 63.723 RON | 350.991 RON | 367.160 RON | 370.823 RON | 270.823 RON | 270.823 RON |
|---|
| Datorii totale | 245 RON | 62.704 RON | 12.080 RON | 8.005 RON | 8.005 RON | 7.850 RON | 54.581 RON | 4.908 RON | -1.583 RON | 1.284 RON | 100.000 RON | 90.763 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 10 | 18 | 4 | — | — | 11 | 8 | — | — | — | — |
|---|