Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29264027
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BEZERĂU DANIELA
Prin: BEZERĂU DANIELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
318.650 RON
Profit net
167.656 RON
Capitaluri proprii
168.146 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 237.457 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 12.600 RON | 46.784 RON | 46.170 RON | 47.205 RON | 43.565 RON | 52.743 RON | 59.050 RON | 55.550 RON | 73.950 RON | 58.750 RON | 74.650 RON | 128.524 RON | 194.360 RON | 292.040 RON | 318.650 RON |
| Profit net | 11.311 RON | 33.806 RON | 32.539 RON | 25.496 RON | 28.527 RON | 11.274 RON | 24.612 RON | 27.765 RON | 44.253 RON | 30.926 RON | 18.783 RON | 74.046 RON | 135.742 RON | 176.089 RON | 167.656 RON |
| Total active |
Comparație cu 58 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 78), pentru anul 2025.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 12.531 RON |
| 50.128 RON |
| 79.665 RON |
| 104.672 RON |
| 91.775 RON |
| 18.777 RON |
| 30.141 RON |
| 22.714 RON |
| 21.767 RON |
| 28.480 RON |
| 23.720 RON |
| 78.765 RON |
| 143.313 RON |
| 238.296 RON |
| 191.069 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 31.329 RON | 117.623 RON |
|---|
| Active circulante | 12.531 RON | 50.128 RON | 79.665 RON | 104.672 RON | 91.775 RON | 18.777 RON | 30.141 RON | 22.714 RON | 21.767 RON | 28.480 RON | 23.720 RON | 78.765 RON | 143.313 RON | 206.967 RON | 73.446 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 11.511 RON | 45.317 RON | 77.856 RON | 103.352 RON | 90.356 RON | 12.301 RON | 27.558 RON | 22.714 RON | 37.267 RON | 28.480 RON | 18.983 RON | 75.729 RON | 135.942 RON | 176.290 RON | 168.146 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.020 RON | 4.811 RON | 1.809 RON | 1.320 RON | 1.419 RON | 6.476 RON | 2.583 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.737 RON | 3.036 RON | 7.371 RON | 62.006 RON | 22.923 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
|---|