Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 15 mai 2017 și 29 iul. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 79 atribuiri.
Totem intrare localitate din inox
Limitatoare de viteza
Achizitionare si furnizare pachet limitatoare de viteza
Nomenclator stradal
MATERIALE IDENTITATE VIZUALA – TOTEM DOMASNEA
MATERIALE IDENTITATE VIZUALA – TOTEM DOMASNEA
Limitatoare de viteza
Indicator rutier presemnalizare
Avizier informatii
Afisaj electronic
Indicator Centru Svinita
Numar de casa
Suport oglinda stradala
Tronson limitator de viteza
Placute - Numar de casa
Indicator presemnalizare denivelari, cu stalp de sustinere la 3ml
indicatoare stradale
oglinda stradala
indicatoare rutiere
Limitatoare de viteza
Banca
Masa pt camine
Scaune
MOBILIER URBAN
Oglinda pentru siguranta
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29270517
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-29.
Cifră de afaceri
185.425 RON
Profit net
110.214 RON
Capitaluri proprii
757.570 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 200.492 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 4.253 RON | 44.202 RON | 36.700 RON | 76.734 RON | 78.033 RON | 76.600 RON | 42.067 RON | 4.000 RON | 203.590 RON | 235.984 RON | 259.680 RON | 119.750 RON | 63.248 RON | 161.630 RON | 185.425 RON |
| Profit net | -33 RON | 2.179 RON | 35.599 RON | 74.432 RON | 75.692 RON | 74.302 RON | 4.047 RON | 3.880 RON | 142.976 RON | 164.192 RON | 196.918 RON | 45.708 RON | 14.855 RON | 82.508 RON | 110.214 RON |
| Total active |
Comparație cu 345 firme din județul Olt care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 5.167 RON |
| 12.621 RON |
| 36.900 RON |
| 113.434 RON |
| 191.467 RON |
| 268.067 RON |
| 265.604 RON |
| 268.072 RON |
| 147.815 RON |
| 311.611 RON |
| 512.075 RON |
| 553.587 RON |
| 647.058 RON |
| 653.502 RON |
| 766.963 RON |
| Active imobilizate | — | — | 36.900 RON | 113.434 RON | 191.467 RON | 268.067 RON | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 5.167 RON | 12.621 RON | — | — | — | — | 265.604 RON | 268.072 RON | 147.815 RON | 311.611 RON | 512.075 RON | 553.587 RON | 647.058 RON | 653.502 RON | 766.963 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 167 RON | 2.346 RON | 35.799 RON | 39.033 RON | 185.923 RON | 260.225 RON | 264.272 RON | 268.152 RON | 143.176 RON | 307.368 RON | 504.285 RON | 549.994 RON | 564.848 RON | 647.356 RON | 757.570 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.000 RON | 10.275 RON | 1.101 RON | 74.401 RON | 5.544 RON | 7.842 RON | 1.332 RON | -80 RON | 4.639 RON | 4.243 RON | 7.790 RON | 3.593 RON | 82.210 RON | 6.146 RON | 9.393 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
|---|