Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

MS

MADCOM STEEL SRL

Sat Luica, Comuna Luica, Călăraşi
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
29288409
Nr. reg.
J51/453/2011
Înființată
11 ian. 2011
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
2511

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

3,9 mil. RON

2025

Profit net

6,2 mil. RON

2025

Angajați

20

2025

Distincții

Top #23 Călărași — profit net 2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 01/11/2011

    Înființarea companiei

  2. 2011-12-14

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Nr. 73, Sector 0, Sat Luica, Comuna Luica, Călăraşi, Romania
Telefon
0726758002
Cod poștal
917155
Data înregistrării
01/11/2011

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/29288409

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei MADCOM STEEL SRL este 29288409.

MADCOM STEEL SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J51/453/2011, din data de 01/11/2011.

MADCOM STEEL SRL are sediul social la adresa Nr. 73, Sector 0, Sat Luica, Comuna Luica, Călăraşi, România.

Activitatea principală este CAEN 2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice.

Nu, MADCOM STEEL SRL nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, MADCOM STEEL SRL este activă.

În 2025, MADCOM STEEL SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.863.796 RON, cu 20 angajați.

Companii similare

MADCOM TRANS SRL
Sat Luica, Comuna Luica
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SILMINI PARTENER SRL
Loc. Budeşti, Oraş Budeşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CERES CONTAINER S.R.L.
Municipiul Călăraşi
Același județ
Vezi profilul
I.D.G. SRL
Municipiul Călăraşi
Același județ
Vezi profilul
EAST METALLSCHNEIDER S.R.L.
Municipiul Călăraşi
Același județ
Vezi profilul
IDG PRODUCT SYSTEMS SRL
Municipiul Călăraşi
Același județ
Vezi profilul
ELCRIS SRL
Municipiul Olteniţa
Același județ
Vezi profilul
ENIGMAX EXPERT S.R.L.
Municipiul Olteniţa
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
MADCOM TRANS SRLSat Luica, Comuna LuicaCălăraşiFabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
SILMINI PARTENER SRLLoc. Budeşti, Oraş BudeştiCălăraşiFabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CERES CONTAINER S.R.L.Municipiul CălăraşiCălăraşiFabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
I.D.G. SRLMunicipiul CălăraşiCălăraşiFabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
EAST METALLSCHNEIDER S.R.L.Municipiul CălăraşiCălăraşiFabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
IDG PRODUCT SYSTEMS SRLMunicipiul CălăraşiCălăraşiFabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
ELCRIS SRLMunicipiul OlteniţaCălăraşiFabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
ENIGMAX EXPERT S.R.L.Municipiul OlteniţaCălăraşiFabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

Contact

0726758002

Nr. 73, Sector 0 · Sat Luica, Comuna Luica, Călăraşi

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
3.863.796 RON+77%
Profit net
6.163.090 RON>+999%
Angajați
20
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
14 dec. 2011

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Călăraşi
  • Firme din Luica
  • Firme cu același domeniu: Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

Cifră de afaceri

3.863.796 RON

77,2%

Profit net

6.163.090 RON

1.521,6%

Capitaluri proprii

6.163.330 RON

1.520,7%

Număr mediu salariați

20

17,6%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.083.842 RON

100din 100Risc scăzut — clasa A

Cum a fost calculat

  • LichiditateExcelentă25/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
3,17

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
3,17

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
26,5 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
159,5 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
73,5 %
Cifră de afaceri / salariat
193.190 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201120122013201420152016201720182019202020212022

Comparație cu 53 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri3.863.796 RON
    P25 124.500 RONMediană 451.567 RONP75 1.902.411 RON

    Peste 87% dintre firmele comparabile

  • Profit net6.163.090 RON
    P25 -9.269 RONMediană 35.642 RONP75 279.708 RON

    Peste 100% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați20
    P25 1Mediană 2P75 8

    Peste 91% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat193.190 RON
    P25 133.067 RONMediană 193.273 RONP75 358.517 RON

    Peste 50% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

2023
2024
2025
Cifră de afaceri68.147 RON891.148 RON1.319.067 RON1.811.295 RON1.756.692 RON2.558.845 RON1.399.995 RON4.099.905 RON3.904.704 RON1.655.057 RON1.351.804 RON1.712.907 RON1.971.721 RON2.180.932 RON3.863.796 RON
Profit net4.618 RON19.771 RON14.617 RON84.827 RON223.105 RON473.960 RON137.973 RON791.586 RON1.127.572 RON69.565 RON91.936 RON278.627 RON489.658 RON380.057 RON6.163.090 RON
Total active84.749 RON533.882 RON490.839 RON543.360 RON901.582 RON2.114.364 RON1.751.108 RON2.339.331 RON3.084.222 RON2.039.779 RON1.939.795 RON3.647.596 RON3.943.176 RON4.490.341 RON8.388.834 RON
Active imobilizate—169.649 RON118.435 RON89.618 RON66.343 RON804.440 RON905.080 RON718.123 RON1.110.198 RON977.251 RON894.704 RON2.777.754 RON2.937.237 RON3.381.128 RON1.331.342 RON
Active circulante84.749 RON364.233 RON372.404 RON453.742 RON835.239 RON1.309.924 RON846.028 RON1.621.208 RON1.974.024 RON1.062.528 RON1.045.091 RON869.842 RON1.005.939 RON1.109.213 RON7.057.492 RON
Capitaluri proprii4.818 RON24.589 RON39.206 RON124.033 RON347.137 RON821.097 RON959.070 RON1.471.656 RON1.990.084 RON1.244.249 RON1.148.385 RON270.149 RON759.807 RON380.297 RON6.163.330 RON
Datorii totale79.931 RON509.261 RON451.601 RON419.295 RON612.614 RON1.338.110 RON817.722 RON877.793 RON1.094.106 RON795.498 RON795.199 RON3.378.688 RON3.184.458 RON4.110.012 RON2.226.741 RON
Număr mediu salariați—59107771621191715181720

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă