Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 12 sept. 2016 și 12 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 1.751 atribuiri.
STINGATOR P6
MASCA PRAF CU SUPAPA FFP2(8808)
STINGATOR P6
PRIZA PT 2P+T CEDAR PLUS SCHNEIDER CU CAPAC ALB
PRIZA PT 2P+T HYDRO IP54
TUB FLUORESCENT 36W/SW
STARTER S10 4-6
ELECTROZI RUTILICI E6013 SUPERTIT FIN 2.50X350MM
PROIECTOR LED 200W TV
CORP LED IP65 36W/220V 6500K SPN7266 1200MM
REGULATOR AR/CO2 CEAS 200BAR/32L/MIN PROCONTROL
BUTELIE CORGON 10L 200BAR+APARATOARE PLASTIC +EMERMIX C18
SARMA SUDURA ALUMINIU ALMG5 1MM
SIRMA SUDURA SG2 1.0MM
MASCA PRAF CU SUPAPA FFP2(8808)
PELERINA IMPERMEABILA XL-XXL
MASCA PRAF CU SUPAPA FFP2(8808)
Clema intindere bransament, Rola prelungitor
ELECTROZI RUTILICI E6013 SUPERTIT FIN 3.20X350MM
MASCA PRAF CU SUPAPA FFP2(8808)
Combinezon unica folosinta polipropil cu gluga si elastec
TUBURI SI TEVI PENTRU INSTALATII ELECTRICE SI AUTO
PROIECTOR LED 200W TV
TUB LED T8 600MM 12W 6500K
Spray, doza gaz, banda perforata
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 24 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29320062
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.440.096 RON
Profit net
26.399 RON
Capitaluri proprii
59.868 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.573.855 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.682 RON | 795.360 RON | 1.063.545 RON | 939.976 RON | 730.141 RON | 754.533 RON | 990.207 RON | 904.540 RON | 733.271 RON | 494.091 RON | 685.079 RON | 1.834.222 RON | 1.489.547 RON | 1.799.543 RON | 1.440.096 RON |
| Profit net | -1.780 RON | 6.691 RON | 82.412 RON | 39.992 RON | 8.484 RON | 2.022 RON | -9.000 RON | 45.524 RON | -987 RON | -23.125 RON | 42.103 RON | 218.738 RON | 15.527 RON | 91.911 RON | 26.399 RON |
Comparație cu 10562 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 3.749 RON | 197.787 RON | 236.011 RON | 277.251 RON | 311.878 RON | 317.999 RON | 292.906 RON | 298.762 RON | 243.024 RON | 183.142 RON | 291.459 RON | 764.199 RON | 467.430 RON | 607.619 RON | 423.462 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 240 RON | 1.152 RON | 802 RON | 592 RON | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 245 RON | 240 RON |
|---|
| Active circulante | 3.749 RON | 197.787 RON | 235.771 RON | 276.099 RON | 311.076 RON | 317.407 RON | 292.666 RON | 298.522 RON | 242.784 RON | 182.902 RON | 291.219 RON | 763.959 RON | 467.190 RON | 607.374 RON | 423.222 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.580 RON | 5.111 RON | 87.523 RON | 127.514 RON | 128.851 RON | 50.872 RON | 41.872 RON | 87.396 RON | 86.409 RON | 63.284 RON | 105.387 RON | 276.757 RON | 292.284 RON | 166.802 RON | 59.868 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.329 RON | 192.676 RON | 148.488 RON | 149.737 RON | 183.027 RON | 267.127 RON | 251.034 RON | 211.366 RON | 156.615 RON | 119.858 RON | 186.072 RON | 487.442 RON | 175.146 RON | 440.817 RON | 363.594 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 |
|---|