Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 24 aug. 2021 și 24 aug. 2021.
Monitor gaming LED TN BenQ GL2480 24", Full HD, HDMI, Vesa, 1ms, Negru
HX430C15FB3/8-KS DDR4 8GB 3000
KIT TASTATURA GEMBIRD USB, 104 taste, black, "KB-U-103" SI MOUSE cu fir, USB, optic, 1000 dpi
ASU650NS38-480GT-C, SSD M.2 2280 480GB
PRIME H410M-D, MB H410 S1200 MATX, PRIME H410M-D
CSAI310300 INTEL I3-10300 4C PANA LA 4.4 GHZ LGA1200 65W
SURSA NJOY TITAN+ PSAT5050A20CUCO01B
Carcasa CSMD-AB50UDB-CO01A-RPC
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Înrolare în e-Factura
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/29323000
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-12.
Cifră de afaceri
7.171 RON
Profit net
272 RON
Capitaluri proprii
-66.537 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 10.163 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|
Comparație cu 94 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2025.
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 162 RON | 34.139 RON | 3.385 RON | 4.641 RON | 10.007 RON | 1.571 RON | 569 RON | 484 RON | 805 RON | 792 RON | 63.029 RON | 4.920 RON | 858 RON | 6.722 RON | 7.171 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -1.353 RON | -18.490 RON | -12.039 RON | -10.084 RON | 562 RON | -14.705 RON | -15.855 RON | -9.738 RON | -13.092 RON | 369 RON | 19.599 RON | 4.955 RON | -667 RON | 5.369 RON | 272 RON |
| Total active | 6.859 RON | 18.866 RON | 6.192 RON | 5.297 RON | 4.691 RON | 3.861 RON | 5.765 RON | 6.018 RON | 4.307 RON | 3.139 RON | 42.466 RON | 3.667 RON | 3.240 RON | 1.408 RON | 2.333 RON |
| Active imobilizate | 2.683 RON | 2.459 RON | 2.459 RON | 2.459 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 4.176 RON | 16.407 RON | 3.733 RON | 2.838 RON | 4.691 RON | 3.861 RON | 5.765 RON | 6.018 RON | 4.307 RON | 3.139 RON | 42.466 RON | 3.667 RON | 3.240 RON | 1.408 RON | 2.333 RON |
| Capitaluri proprii | -853 RON | -21.483 RON | -33.522 RON | -43.606 RON | -43.044 RON | -57.749 RON | -73.605 RON | -83.343 RON | -96.435 RON | -96.066 RON | -76.467 RON | -71.512 RON | -72.178 RON | -66.809 RON | -66.537 RON |
| Datorii totale | 7.712 RON | 40.349 RON | 39.714 RON | 48.903 RON | 47.735 RON | 61.610 RON | 79.370 RON | 89.361 RON | 100.742 RON | 99.205 RON | 118.933 RON | 75.179 RON | 75.418 RON | 68.217 RON | 68.870 RON |
| Număr mediu salariați | 1 | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |