Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Înființarea companiei
Înrolare în e-Factura
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/29426900
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-12.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DAVID TIBERIU
Prin: DAVID TIBERIU
Prin: DAVID TIBERIU
Prin: DAVID TIBERIU
Prin: DAVID TIBERIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
132.400 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
226 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 159.595 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|
Comparație cu 5001 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2023.
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 15.000 RON | 0 RON | 15.000 RON | 69.007 RON | 209.336 RON | 193.896 RON | 58.257 RON | 48.921 RON | 13.832 RON | 100.129 RON | 145.301 RON | 194.905 RON | 132.400 RON | — | — |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 13.832 RON | -17.951 RON | 9.533 RON | 57.661 RON | 146.207 RON | 140.576 RON | 48.439 RON | 40.936 RON | -27.274 RON | 87.728 RON | 63.027 RON | 144.143 RON | 10.451 RON | -88.689 RON | 0 RON |
| Total active | 15.227 RON | 5.684 RON | 15.721 RON | 65.853 RON | 209.918 RON | 175.118 RON | 125.382 RON | 113.599 RON | 102.028 RON | 82.115 RON | 81.835 RON | 146.875 RON | 110.128 RON | 226 RON | 226 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 6.045 RON | 3.255 RON | 465 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 15.227 RON | 5.684 RON | 15.721 RON | 65.853 RON | 209.918 RON | 169.073 RON | 122.127 RON | 113.134 RON | 102.028 RON | 82.115 RON | 81.835 RON | 146.875 RON | 110.128 RON | 226 RON | 226 RON |
| Capitaluri proprii | 14.032 RON | -3.918 RON | 5.615 RON | 63.276 RON | 209.484 RON | 146.192 RON | 89.367 RON | 113.504 RON | 74.651 RON | 81.326 RON | 73.827 RON | 144.384 RON | 88.915 RON | 226 RON | 226 RON |
| Datorii totale | 1.195 RON | 9.602 RON | 10.106 RON | 2.577 RON | 434 RON | 26.308 RON | 33.385 RON | 95 RON | 27.377 RON | 789 RON | 8.008 RON | 2.491 RON | 21.213 RON | 0 RON | 0 RON |
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | — |