Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 12 sept. 2016 și 14 feb. 2018.
servicii de decolmatare,curatare,spalare retea canalizare
servicii de VIDANJARE fose septice ,golire a puturilor de decantare
servicii de vidanjare fose septice-statie de epurare
servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice-LICEUL TEHNOLOGIC FORESTIER
Servicii de vidanjare
servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice
serv de vidanjare ape uzate reziduale
vidanjare
servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice
SERVICII DE CURATIRE A CANALELOR
Servicii de vidanjare la SM Moraresti
SCOALA GIMNAZIALA BAICULESTI
SCOALA GIMNAZIALA BAICULESTI
vidanjare
vidanjare
SERVICII DE CURATIRE A CANALELOR
serv de vidanjare ape uzate reziduale
servicii de vidanjare fose septice-statie de epurare
servicii de vidanjare fose septice-statie de epurare
servicii vidanjare
servicii de vidanjare fose septice-statie de epurare
SERVICII DE CANTARIRE NAMOL DESHIDRATAT
servicii de transport namol -4000to substanta umeda
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 29 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29440727
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MÎRZACU MARIANA
Prin: MÎRZACU MARIANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
42.017 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-395.248 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 345.047 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 52.521 RON | 40.921 RON | 450.293 RON | 1.318.590 RON | 2.719.345 RON | 135.043 RON | 3.955 RON | 7.227 RON | 42.017 RON | — | — | — | — | — |
| Profit net | -14.201 RON | 26.170 RON | 12.022 RON | 59.938 RON | 16.446 RON | -272.802 RON | -196.209 RON | -97.343 RON | -17.539 RON | 7.978 RON | 96.593 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Total active | 37.334 RON | 47.406 RON |
Comparație cu 24 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 08), pentru anul 2020.
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 70.887 RON |
| 727.698 RON |
| 1.311.276 RON |
| 990.776 RON |
| 816.205 RON |
| 626.139 RON |
| 568.989 RON |
| 577.218 RON |
| 688.030 RON |
| 688.030 RON |
| 40.526 RON |
| 40.526 RON |
| Active imobilizate | 16.084 RON | 16.084 RON | 15.120 RON | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 21.250 RON | 31.322 RON | 55.767 RON | 727.698 RON | 1.311.276 RON | 990.776 RON | 816.205 RON | 626.139 RON | 568.989 RON | 577.218 RON | 688.030 RON | 688.030 RON | 40.526 RON | 40.526 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -14.043 RON | 12.127 RON | 24.149 RON | 84.087 RON | 100.534 RON | -188.714 RON | -384.923 RON | -482.267 RON | -499.806 RON | -491.827 RON | -395.234 RON | -395.234 RON | -395.248 RON | -395.248 RON |
|---|
| Datorii totale | 51.847 RON | 35.749 RON | 27.208 RON | 643.611 RON | 1.210.742 RON | 1.145.806 RON | 1.201.128 RON | 1.108.406 RON | 1.068.795 RON | 1.069.045 RON | 1.083.264 RON | 1.083.264 RON | 435.774 RON | 435.774 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — |
|---|