Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29477076
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: JURJA VASILE
Prin: JURJA VASILE
Prin: JURJA VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
240.000 RON
Profit net
182.306 RON
Capitaluri proprii
594.963 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 303.676 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 11.000 RON | 112.915 RON | 128.200 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 294.000 RON | 288.000 RON | 240.000 RON |
| Profit net | 9.991 RON | 94.991 RON | 105.775 RON | -6.836 RON | -3.498 RON | -5.732 RON | -4.350 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | -40 RON | 247.089 RON | 237.280 RON | 182.306 RON |
| Total active |
Comparație cu 4004 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 10.521 RON |
| 106.205 RON |
| 212.085 RON |
| 204.276 RON |
| 200.808 RON |
| 195.087 RON |
| 190.540 RON |
| 190.540 RON |
| 190.540 RON |
| 190.540 RON |
| 190.540 RON |
| 200 RON |
| 254.475 RON |
| 414.711 RON |
| 1.184.714 RON |
| Active circulante | 10.521 RON | 106.205 RON | 212.085 RON | 204.276 RON | 200.808 RON | 195.087 RON | 190.540 RON | 190.540 RON | 190.540 RON | 190.540 RON | 190.540 RON | 200 RON | 254.475 RON | 414.711 RON | 1.184.714 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 10.191 RON | 105.182 RON | 210.957 RON | 204.120 RON | 200.622 RON | 194.890 RON | 190.540 RON | 190.540 RON | 190.540 RON | 190.540 RON | 190.540 RON | 200 RON | 247.289 RON | 412.569 RON | 594.963 RON |
|---|
| Datorii totale | 330 RON | 1.023 RON | 1.128 RON | 156 RON | 186 RON | 197 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.186 RON | 2.142 RON | 589.751 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — | 1 | — | 1 |
|---|