Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29711648
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
564.335 RON
Profit net
2.656 RON
Capitaluri proprii
132.873 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 344.130 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 17.902 RON | 27.117 RON | 80.348 RON | 68.392 RON | 77.733 RON | 85.975 RON | 77.348 RON | 135.474 RON | 41.624 RON | 33.529 RON | 221.760 RON | 383.368 RON | 564.335 RON |
| Profit net | -7.533 RON | -8.616 RON | 19.661 RON | 10.490 RON | 19.326 RON | 16.138 RON | 12.626 RON | 67.653 RON | 21.143 RON | -37.459 RON | -18.347 RON | 3.248 RON | 2.656 RON |
| Total active | 251 RON | 1.086 RON | 7.864 RON | 14.971 RON |
Comparație cu 607 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 49), pentru anul 2025.
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 24.976 RON |
| 43.804 RON |
| 53.272 RON |
| 123.009 RON |
| 182.774 RON |
| 146.088 RON |
| 139.235 RON |
| 276.584 RON |
| 513.085 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.173 RON | 10.173 RON | 10.173 RON | 85.335 RON |
|---|
| Active circulante | 251 RON | 1.086 RON | 7.864 RON | 14.971 RON | 24.976 RON | 43.804 RON | 53.272 RON | 123.009 RON | 182.774 RON | 135.915 RON | 129.062 RON | 266.411 RON | 427.750 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -7.333 RON | -15.949 RON | 3.712 RON | 10.690 RON | 19.526 RON | 35.664 RON | 48.290 RON | 115.943 RON | 182.774 RON | 145.315 RON | 126.968 RON | 130.217 RON | 132.873 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.584 RON | 17.035 RON | 4.152 RON | 4.281 RON | 5.450 RON | 8.140 RON | 4.982 RON | 7.066 RON | 0 RON | 773 RON | 12.267 RON | 146.367 RON | 380.212 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
|---|