Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29712732
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
10.463 RON
Profit net
996 RON
Capitaluri proprii
84.165 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2019 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 4.022.967 RON | 6.051.391 RON | 6.589.161 RON | 7.909.823 RON | 1.567.693 RON | 28.033 RON | 10.463 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Profit net | 41.006 RON | 23.038 RON | 39.669 RON | 45.499 RON | 27.924 RON | 18.210 RON | 5.583 RON | -5.118 RON | -2.393 RON | -4.586 RON | -885 RON | -5.211 RON | -99.548 RON | 996 RON |
| Total active | 1.630.427 RON |
Comparație cu 14 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 20), pentru anul 2018.
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.841.555 RON |
| 2.002.018 RON |
| 2.131.899 RON |
| 299.222 RON |
| 228.374 RON |
| 203.570 RON |
| 200.628 RON |
| 195.543 RON |
| 190.682 RON |
| 189.788 RON |
| 185.240 RON |
| 85.028 RON |
| 84.165 RON |
| Active imobilizate | 189.775 RON | 235.026 RON | 240.134 RON | 237.853 RON | 109.871 RON | 46.622 RON | 23.311 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 1.440.652 RON | 1.606.529 RON | 1.761.884 RON | 1.894.046 RON | 189.351 RON | 181.752 RON | 180.259 RON | 200.628 RON | 195.543 RON | 190.682 RON | 189.788 RON | 185.240 RON | 85.028 RON | 84.165 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 41.006 RON | 64.044 RON | 103.713 RON | 149.192 RON | 177.116 RON | 195.326 RON | 200.910 RON | 195.792 RON | 193.399 RON | 188.813 RON | 187.929 RON | 182.717 RON | 83.169 RON | 84.165 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.594.547 RON | 1.778.328 RON | 1.904.028 RON | 1.984.436 RON | 122.106 RON | 33.048 RON | 2.660 RON | 4.836 RON | 2.144 RON | 1.869 RON | 1.859 RON | 2.523 RON | 1.859 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 7 | 8 | 8 | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|