Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 17 nov. 2021 și 17 iun. 2026.
LUCRARI INSTALATIE TERMICA CLADIRE CAMIN CULTURAL LOCALITATEA BUCOVA
INSTALATII TERMICE
DOTARI SEDIU PRIMARIE – SEDIUL PRIMARIEI CORP A, TERMOSEMINEU
Pachet antigel
INSTALATII TERMICE
SERVICII MONTARE INSTALATII TERMICE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29717934
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
148.137 RON
Profit net
7.223 RON
Capitaluri proprii
62.665 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 199.330 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 52.896 RON | 16.646 RON | 50.097 RON | 38.101 RON | 102.306 RON | 32.882 RON | 36.355 RON | 100.006 RON | 102.049 RON | 206.106 RON | 193.636 RON | 120.666 RON | 216.793 RON | 148.137 RON |
| Profit net | 1.991 RON | 1.812 RON | 7.536 RON | 11.647 RON | 11.413 RON | -31.351 RON | 1.324 RON | 30.371 RON | -31.923 RON | 287 RON | 37.340 RON | 8.930 RON | 5.864 RON | 7.223 RON |
| Total active | 24.784 RON | 20.115 RON |
Comparație cu 454 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 15.130 RON |
| 23.528 RON |
| 36.011 RON |
| 16.309 RON |
| 4.675 RON |
| 35.705 RON |
| 5.870 RON |
| 8.920 RON |
| 67.014 RON |
| 53.240 RON |
| 59.909 RON |
| 72.556 RON |
| Active imobilizate | 742 RON | 742 RON | 300 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 24.042 RON | 19.373 RON | 14.830 RON | 23.528 RON | 36.011 RON | 16.309 RON | 4.675 RON | 35.705 RON | 5.870 RON | 8.920 RON | 67.014 RON | 53.240 RON | 59.909 RON | 72.556 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.191 RON | 4.003 RON | 11.539 RON | 23.186 RON | 34.599 RON | 3.248 RON | 4.572 RON | 34.943 RON | 3.020 RON | 3.307 RON | 40.647 RON | 49.577 RON | 55.442 RON | 62.665 RON |
|---|
| Datorii totale | 22.593 RON | 16.112 RON | 3.591 RON | 342 RON | 1.412 RON | 13.061 RON | 103 RON | 762 RON | 2.850 RON | 5.613 RON | 26.367 RON | 3.663 RON | 4.467 RON | 9.891 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | — | — | — | — | 0 | — | — | 1 | 1 | 1 | 0 |
|---|