Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29859696
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BRĂDEANU LĂCRĂMIOARA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
12.179 RON
Profit net
-50.240 RON
Capitaluri proprii
-1.078.338 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 60.301 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 35.525 RON | 29.035 RON | 48.472 RON | 88.351 RON | 89.593 RON | 164.351 RON | 162.190 RON | 55.840 RON | 31.815 RON | 12.179 RON |
| Profit net | -130.349 RON | -96.040 RON | -90.374 RON | -59.297 RON | -153.328 RON | -117.903 RON | -87.120 RON | -124.112 RON | -56.328 RON | -50.240 RON |
| Total active | 146.891 RON | 312.373 RON | 475.304 RON | 590.959 RON | 659.440 RON | 603.192 RON | 580.658 RON | 571.818 RON | 551.169 RON | 517.413 RON |
Comparație cu 1338 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 1% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| 11.941 RON |
| 0 RON |
| 11.941 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 134.950 RON | 312.373 RON | 463.363 RON | 590.959 RON | 659.440 RON | 603.192 RON | 580.658 RON | 571.818 RON | 551.169 RON | 517.413 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -130.149 RON | -226.189 RON | -316.563 RON | -375.860 RON | -538.459 RON | -648.559 RON | -735.706 RON | -859.818 RON | -916.147 RON | -1.078.338 RON |
|---|
| Datorii totale | 277.040 RON | 538.562 RON | 791.867 RON | 966.819 RON | 1.197.899 RON | 1.251.751 RON | 1.316.364 RON | 1.431.636 RON | 1.467.316 RON | 1.595.751 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 |
|---|