Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 21 sept. 2023 și 8 iun. 2026.
Servicii de catering
Servicii de catering Proiectul educational "Scoala de vara"
Prestari servicii masa calda in regim de catering - Programul Masa sanatoasa 2025
Servicii de catering masa calda
Servicii catering si furnizare produse eveniment Fiii satului Tartaria
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29881430
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
689.867 RON
Profit net
132.033 RON
Capitaluri proprii
422.243 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 423.140 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 57.784 RON | 86.961 RON | 86.258 RON | 45.980 RON | 79.084 RON | 86.363 RON | 85.974 RON | 62.696 RON | 41.825 RON | 78.155 RON | 167.960 RON | 278.207 RON | 520.822 RON | 689.867 RON |
| Profit net | 151 RON | 16.833 RON | 6.018 RON | -21.389 RON | -14.745 RON | -11.820 RON | -19.681 RON | 2.377 RON | -34.512 RON | 15.746 RON | 71.853 RON | 99.845 RON | 230.137 RON | 132.033 RON |
| Total active | 29.465 RON |
Comparație cu 473 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 51.875 RON |
| 44.243 RON |
| 39.606 RON |
| 11.753 RON |
| 8.647 RON |
| 9.021 RON |
| 1.826 RON |
| 1.342 RON |
| 2.482 RON |
| 87.043 RON |
| 150.116 RON |
| 357.518 RON |
| 549.972 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 7.061 RON | 4.328 RON | 1.595 RON | — | — | — | — | — | 79.325 RON | 197.224 RON | 308.750 RON |
|---|
| Active circulante | 29.465 RON | 51.875 RON | 44.243 RON | 32.545 RON | 7.425 RON | 7.052 RON | 9.021 RON | 1.826 RON | 1.342 RON | 2.482 RON | 87.043 RON | 70.791 RON | 160.294 RON | 241.222 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 351 RON | 17.184 RON | 23.203 RON | 1.814 RON | -12.931 RON | -24.751 RON | -44.432 RON | -42.056 RON | -76.568 RON | -60.722 RON | 11.131 RON | 110.975 RON | 334.654 RON | 422.243 RON |
|---|
| Datorii totale | 29.114 RON | 34.691 RON | 21.040 RON | 37.792 RON | 24.684 RON | 33.398 RON | 53.453 RON | 43.882 RON | 77.910 RON | 63.204 RON | 75.912 RON | 39.141 RON | 22.864 RON | 127.729 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 3 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | — | 4 | 3 | 3 | 4 | 3 |
|---|