Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 9 mar. 2017 și 16 nov. 2020.
Se afișează cele mai recente 25 din 86 atribuiri.
Lucrări reparații rafturi depozitare armament
rame personalizate 40x30 cm
rame 3D cu logo personalizat
Afis A3
conceptie grafica
Afis A1
pliant A5
felicitare PASTE
aranjamente florale din material textil 30x15 cm
rame personalizate 24x18 cm
pachet cadou format din rame decorative 3D cu imagini din Satu Mare
servicii de organizare expoziție foto
Afis A1
conceptie grafica
Afis A3
realizare website
felicitare A5
Afis A1
conceptie grafica
servicii de organizare de targuri si expozitii
servicii de organizare de targuri si expozitii
OBIECTE DIN LEMN
obiecte prelucrate din lemn
servicii expozitionale
Afis A1
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29882834
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
217.158 RON
Profit net
35.018 RON
Capitaluri proprii
698.379 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 278.681 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 93.138 RON | 91.325 RON | 84.275 RON | 109.557 RON | 111.994 RON | 148.659 RON | 259.792 RON | 201.145 RON | 255.655 RON | 228.585 RON | 270.623 RON | 203.243 RON | 217.158 RON |
| Profit net | 67.592 RON | 65.307 RON | 50.885 RON | 59.348 RON | 44.019 RON | 66.057 RON | 144.129 RON | 102.076 RON | 128.113 RON | 131.737 RON | 178.659 RON | 99.837 RON | 35.018 RON |
| Total active | 72.826 RON | 148.515 RON | 197.942 RON | 263.097 RON | 303.174 RON |
Comparație cu 142 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 366.595 RON |
| 620.496 RON |
| 727.463 RON |
| 840.256 RON |
| 631.940 RON |
| 429.444 RON |
| 746.190 RON |
| 710.504 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 3.829 RON | 3.611 RON | 1.595 RON | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 72.826 RON | 148.515 RON | 197.942 RON | 259.268 RON | 299.563 RON | 365.000 RON | 620.496 RON | 727.463 RON | 840.256 RON | 631.940 RON | 429.444 RON | 746.190 RON | 710.504 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 67.792 RON | 133.099 RON | 183.984 RON | 242.410 RON | 286.673 RON | 352.731 RON | 606.988 RON | 705.675 RON | 812.736 RON | 597.115 RON | 418.424 RON | 718.041 RON | 698.379 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.034 RON | 15.416 RON | 16.430 RON | 20.687 RON | 16.501 RON | 13.864 RON | 13.508 RON | 21.788 RON | 27.520 RON | 34.825 RON | 11.020 RON | 28.149 RON | 12.125 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|