Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29981676
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PAVEL MARIUS-NICOLAE
Prin: PAVEL MARIUS-NICOLAE
Prin: PAVEL MARIUS-NICOLAE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
205.663 RON
Profit net
17.039 RON
Capitaluri proprii
17.339 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 84.284 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 41.062 RON | 46.591 RON | 2.177 RON | 591 RON | 2.750 RON | — | — | 2.920 RON | 49.765 RON | 22.829 RON | 24.000 RON | 60.750 RON | 25.500 RON | 205.663 RON |
| Profit net | -11.523 RON | -993 RON | 1.776 RON | -222 RON | 1.992 RON | -638 RON | -4.396 RON | 2.632 RON | 9.081 RON | 2.186 RON | 23.053 RON | 43.416 RON | 13.620 RON | 17.039 RON |
| Total active | 14.730 RON |
Comparație cu 444 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 6.527 RON |
| 5.156 RON |
| 4.263 RON |
| 5.129 RON |
| 4.017 RON |
| 121 RON |
| 753 RON |
| 11.626 RON |
| 146 RON |
| 26.265 RON |
| 45.932 RON |
| 26.360 RON |
| 64.324 RON |
| Active imobilizate | 72 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.591 RON | 1.814 RON | 1.036 RON |
|---|
| Active circulante | 14.658 RON | 6.527 RON | 5.156 RON | 4.263 RON | 5.129 RON | 4.017 RON | 121 RON | 753 RON | 11.626 RON | 146 RON | 26.265 RON | 43.341 RON | 24.546 RON | 63.288 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -11.323 RON | -12.266 RON | -10.490 RON | -10.712 RON | -8.720 RON | -9.358 RON | -13.754 RON | -11.121 RON | -2.040 RON | 146 RON | 23.199 RON | 43.740 RON | 21.360 RON | 17.339 RON |
|---|
| Datorii totale | 26.053 RON | 18.793 RON | 15.646 RON | 14.975 RON | 13.849 RON | 13.375 RON | 13.875 RON | 11.874 RON | 13.666 RON | 0 RON | 3.066 RON | 2.192 RON | 5.000 RON | 46.985 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 |
|---|