Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30019919
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ZHANG JI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
299.023 RON
Profit net
-36.400 RON
Capitaluri proprii
34.644 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 305.982 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 183.235 RON | 196.742 RON | 206.352 RON | 199.477 RON | 210.629 RON | 210.948 RON | 217.478 RON | 262.751 RON | 253.278 RON | 260.934 RON | 229.752 RON | 253.400 RON | 341.220 RON | 299.023 RON |
| Profit net | 2.706 RON | 5.531 RON | -1.693 RON | 5.353 RON | 8.072 RON | 1.084 RON | -7.359 RON | 7.335 RON | 11.997 RON | 20.048 RON | 5.310 RON | -7.607 RON | -323 RON | -36.400 RON |
| Total active | 57.322 RON |
Comparație cu 838 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 80.270 RON |
| 104.242 RON |
| 114.219 RON |
| 129.374 RON |
| 117.118 RON |
| 115.963 RON |
| 105.392 RON |
| 97.618 RON |
| 93.053 RON |
| 137.364 RON |
| 150.560 RON |
| 185.193 RON |
| 218.723 RON |
| Active circulante | 57.322 RON | 80.270 RON | 104.242 RON | 114.219 RON | 129.374 RON | 117.118 RON | 115.963 RON | 105.392 RON | 97.618 RON | 93.053 RON | 137.364 RON | 150.560 RON | 185.193 RON | 218.723 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 22.706 RON | 28.236 RON | 26.947 RON | 32.300 RON | 40.372 RON | 41.456 RON | 34.097 RON | 41.431 RON | 53.428 RON | 73.477 RON | 78.786 RON | 71.179 RON | 70.856 RON | 34.644 RON |
|---|
| Datorii totale | 34.616 RON | 52.034 RON | 77.295 RON | 81.919 RON | 89.002 RON | 75.662 RON | 81.866 RON | 63.961 RON | 44.190 RON | 19.576 RON | 58.578 RON | 79.381 RON | 114.337 RON | 184.079 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 |
|---|