Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
CP

COST PAV SERV SRL

Sat Iveşti, Comuna Iveşti, Galaţi
faliment InsolvențăProfil nerevendicat
CUI
30169142
Nr. reg.
J17/548/2012
Înființată
5 sept. 2012
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4672

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

8 K RON

2019

Profit net

-364,2 K RON

2019

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4672 — Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

lichidator judiciar(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 09/05/2012

    Înființarea companiei

  2. 2012-06-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. GEN. NICOLAE ŞOVA, Nr. 37, CP 807170, camera2, Sat Iveşti, Comuna Iveşti, Galaţi, Romania
Telefon
0744287573
Cod poștal
807170
Data înregistrării
09/05/2012

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/30169142

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei COST PAV SERV SRL este 30169142.

COST PAV SERV SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J17/548/2012, din data de 09/05/2012.

COST PAV SERV SRL are sediul social la adresa Str. GEN. NICOLAE ŞOVA, Nr. 37, CP 807170, camera2, Sat Iveşti, Comuna Iveşti, Galaţi, România.

Activitatea principală este CAEN 4672 — Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule.

Nu, COST PAV SERV SRL nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, COST PAV SERV SRL este activă.

În 2019, COST PAV SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 8.030 RON.

Companii similare

PENTAX SRL
Municipiul Galaţi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
STEMA PARTS SRL
Municipiul Galaţi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TEHNIC POINT EUROPE S.R.L.
Municipiul Galaţi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CRONMAT GRUP SRL
Sat Lieşti, Comuna Lieşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
DUDVAL MET SRL
Municipiul Galaţi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ALFASID SRL
Municipiul Galaţi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TRANSCROMETAL ACTIV S.R.L.
Sat Tudor Vladimirescu, Comuna Tudor Vladimirescu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
RAF TEHNOLOGY SRL
Municipiul Galaţi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
PENTAX SRLMunicipiul GalaţiGalaţiComerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
STEMA PARTS SRLMunicipiul GalaţiGalaţiComerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
TEHNIC POINT EUROPE S.R.L.Municipiul GalaţiGalaţiComerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
CRONMAT GRUP SRLSat Lieşti, Comuna LieştiGalaţiComerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
DUDVAL MET SRLMunicipiul GalaţiGalaţiComerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
ALFASID SRLMunicipiul GalaţiGalaţiComerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
TRANSCROMETAL ACTIV S.R.L.Sat Tudor Vladimirescu, Comuna Tudor VladimirescuGalaţiComerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
RAF TEHNOLOGY SRLMunicipiul GalaţiGalaţiComerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

Contact

0744287573

Str. GEN. NICOLAE ŞOVA, Nr. 37, CP 807170, camera2 · Sat Iveşti, Comuna Iveşti, Galaţi

Situație financiară

Anul 2019

Cifră de afaceri
8.030 RON−98%
Profit net
-364.211 RON+70%
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 iun. 2012

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Galaţi
  • Firme din Ivești
  • Firme cu același domeniu: Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

Firmă aflată în procedură de insolvență

Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verifică situația la zi înainte de a încheia un contract.

Stare în registru: faliment

Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.

  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

  • Pierdere netă în 2019
  • Capitaluri proprii negative în 2019 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 98% în 2019
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 117% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.54) — activele circulante nu acoperă datoriile
  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2019

Cifră de afaceri

8.030 RON

-98,3%

Profit net

-364.211 RON

70,4%

Capitaluri proprii

-1.112.232 RON

-1.657,1%

Număr mediu salariați

3

-25,0%

Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 652.315 RON

22din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2019

Lichiditate curentă
0,54

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,54

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
117 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-4.535,6 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-5,6 %
Cifră de afaceri / salariat
—
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator20122013201420152016201720182019
Cifră de afaceri133.959 RON1.517.047 RON

Comparație cu 772 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2019.

  • Cifră de afaceri8.030 RON
    P25 57.676 RONMediană 326.456 RONP75 1.970.719 RON

    Peste 14% dintre firmele comparabile

  • Profit net-364.211 RON
    P25 -7 RONMediană 21.893 RONP75 109.802 RON

    Peste 2% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați—
    P25 1Mediană 2P75 6

    Peste 0% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat—
    P25 115.350 RONMediană 277.116 RONP75 627.374 RON

    Peste 0% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
2.557.823 RON
1.608.998 RON
1.663.676 RON
1.383.217 RON
464.910 RON
8.030 RON
Profit net440 RON715.002 RON195.007 RON60.370 RON73.351 RON539.044 RON-1.230.041 RON-364.211 RON
Total active319.119 RON1.030.041 RON1.844.041 RON3.126.603 RON4.702.155 RON7.189.868 RON7.538.840 RON6.537.861 RON
Active imobilizate160.455 RON44.129 RON360.239 RON642.532 RON794.389 RON1.989.673 RON2.553.161 RON2.401.112 RON
Active circulante158.664 RON985.912 RON1.483.802 RON2.484.071 RON3.907.766 RON5.200.195 RON4.985.679 RON4.136.749 RON
Capitaluri proprii640 RON728.435 RON923.442 RON993.812 RON762.427 RON1.301.471 RON71.431 RON-1.112.232 RON
Datorii totale318.479 RON301.606 RON920.599 RON2.224.991 RON3.937.439 RON5.886.108 RON7.467.409 RON7.650.093 RON
Număr mediu salariați1—23343—