Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
MU

MR UCI MANSA S.R.L.

Sat Rusca Montană, Comuna Rusca Montană, Caraș-Severin
funcțiune Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
30207157
Nr. reg.
J11/254/2012
Înființată
17/05/2012
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
2370

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

533,5 K RON

2025

Profit net

-116,1 K RON

2025

Angajați

2

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
2370 — Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
Formă juridică
SRL
Administrație fiscală
Unitatea Fiscală Orășenească Oțelu Roșu

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 17/05/2012

    Înființarea companiei

  2. 2017-09-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. RUSCA MONTANA, Bl. 6, Sc. 1, Et. parter, Ap. 2, CP 327320, Sat Rusca Montană, Comuna Rusca Montană, Caraș-Severin, Romania
Cod poștal
327320
Data înregistrării
17/05/2012

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/30207157

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei MR UCI MANSA S.R.L. este 30207157.

MR UCI MANSA S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J11/254/2012, din data de 17/05/2012.

MR UCI MANSA S.R.L. are sediul social la adresa Str. RUSCA MONTANA, Bl. 6, Sc. 1, Et. parter, Ap. 2, CP 327320, Sat Rusca Montană, Comuna Rusca Montană, Caraș-Severin, România.

Activitatea principală este CAEN 2370 — Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei.

Da, MR UCI MANSA S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2017-09-01.

Da, conform datelor publice ANAF, MR UCI MANSA S.R.L. este activă.

În 2025, MR UCI MANSA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 533.466 RON, cu 2 angajați.

Companii similare

SAMY OVY MARM SRL
Sat Rusca Montană, Comuna Rusca Montană
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MARMO BANAT SRL
Sat Rusca Montană, Comuna Rusca Montană
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MOZAIC ROL & RAM S.R.L.
Sat Rusca Montană, Comuna Rusca Montană
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LOZMAR 2002 SRL
Sat Rusca Montană, Comuna Rusca Montană
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MARMURAR DE RUSCHITA SRL
Sat Voislova, Comuna Zăvoi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MONTAJ STONES S.R.L.
Sat Voislova, Comuna Zăvoi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SAMY SOLID STONE S.R.L.
Sat Rusca Montană, Comuna Rusca Montană
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
DINUMAR SRL
Sat Rusca Montană, Comuna Rusca Montană
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
SAMY OVY MARM SRLSat Rusca Montană, Comuna Rusca MontanăCaraş-SeverinTăierea, fasonarea și finisarea pietrei
MARMO BANAT SRLSat Rusca Montană, Comuna Rusca MontanăCaraş-SeverinTăierea, fasonarea și finisarea pietrei
MOZAIC ROL & RAM S.R.L.Sat Rusca Montană, Comuna Rusca MontanăCaraş-SeverinTăierea, fasonarea și finisarea pietrei
LOZMAR 2002 SRLSat Rusca Montană, Comuna Rusca MontanăCaraş-SeverinTăierea, fasonarea și finisarea pietrei
MARMURAR DE RUSCHITA SRLSat Voislova, Comuna ZăvoiCaraş-SeverinTăierea, fasonarea și finisarea pietrei
MONTAJ STONES S.R.L.Sat Voislova, Comuna ZăvoiCaraş-SeverinTăierea, fasonarea și finisarea pietrei
SAMY SOLID STONE S.R.L.Sat Rusca Montană, Comuna Rusca MontanăCaraş-SeverinTăierea, fasonarea și finisarea pietrei
DINUMAR SRLSat Rusca Montană, Comuna Rusca MontanăCaraş-SeverinTăierea, fasonarea și finisarea pietrei

Contact

Str. RUSCA MONTANA, Bl. 6, Sc. 1, Et. parter, Ap. 2, CP 327320 · Sat Rusca Montană, Comuna Rusca Montană, Caraș-Severin

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
533.466 RON+7%
Profit net
-116.084 RON−333%
Angajați
2
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 sept. 2017
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Unitatea Fiscală Orășenească Oțelu Roșu

Verificat ultima dată la 12 oct. 2026

Explorează

  • Firme din Caraș-Severin
  • Firme din Rusca Montană
  • Firme cu același domeniu: Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
  • Plătitor de TVAdin 01.09.2017

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-12.

  • Pierdere netă în 2025
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 99% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.67) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

533.466 RON

7,3%

Profit net

-116.084 RON

-332,8%

Capitaluri proprii

1.444 RON

-98,8%

Număr mediu salariați

2

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 828.563 RON

27din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareSlabă5/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,67

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,67

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
99,1 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-21,8 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-25,4 %
Cifră de afaceri / salariat
266.733 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201220132014201520162017201820192020202120222023

Comparație cu 41 firme din județul Caraş-Severin care au același domeniu de activitate (CAEN 23), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri533.466 RON
    P25 67.150 RONMediană 187.999 RONP75 396.803 RON

    Peste 83% dintre firmele comparabile

  • Profit net-116.084 RON
    P25 -28.577 RONMediană 2.821 RONP75 35.401 RON

    Peste 7% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați2
    P25 1Mediană 2P75 3

    Peste 74% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat266.733 RON
    P25 96.918 RONMediană 138.083 RONP75 187.850 RON

    Peste 86% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
2024
2025
Cifră de afaceri30.550 RON65.044 RON84.432 RON94.940 RON210.250 RON488.125 RON605.596 RON648.413 RON677.156 RON868.282 RON798.419 RON497.494 RON497.327 RON533.466 RON
Profit net-8.311 RON2.437 RON-428 RON15.676 RON96.672 RON3.296 RON13.786 RON42.327 RON8.996 RON18.152 RON-336.991 RON227.256 RON49.860 RON-116.084 RON
Total active8.224 RON45.680 RON83.713 RON112.520 RON266.283 RON639.545 RON574.217 RON754.312 RON783.348 RON1.197.624 RON921.647 RON606.004 RON503.993 RON457.510 RON
Active imobilizate437 RON5.338 RON5.239 RON30.140 RON54.495 RON435.487 RON384.996 RON420.013 RON340.311 RON603.345 RON428.623 RON284.178 RON208.544 RON153.868 RON
Active circulante7.787 RON40.342 RON78.474 RON82.380 RON211.788 RON204.058 RON189.221 RON334.299 RON443.037 RON594.279 RON493.024 RON321.826 RON295.449 RON303.642 RON
Capitaluri proprii-8.111 RON-5.674 RON-6.101 RON9.575 RON106.247 RON94.141 RON107.927 RON150.253 RON159.249 RON177.401 RON-159.590 RON67.667 RON117.527 RON1.444 RON
Datorii totale16.335 RON51.354 RON89.814 RON102.945 RON160.036 RON543.723 RON466.290 RON604.059 RON619.914 RON1.020.223 RON1.081.237 RON538.337 RON386.466 RON453.266 RON
Număr mediu salariați11122454576222