Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 10 feb. 2017 și 15 aug. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 681 atribuiri.
Legume si fructe
BANANE
PASTARNAC
LAMAI
CARTOFI CAT I
TELINA
FASOLE
CEAPA ALBA
morcovi cat I
GULII
MERE POLONIA
PATRUNJEL FRUNZE - PATRUNJEL
Varza alba calitatea I superior
Pachet legume- fructe
Pachet fructe-legume
Pachet fructe-legume
Pachet legume-fructe
Pachet legume - fructe
Furnizare tuia
Pachet legume - fructe
Pachet fructe-legume
Flori
Pachet legume - fructe
Pachet fructe-legume
Pachet legume - fructe
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30232657
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
392.534 RON
Profit net
-10.103 RON
Capitaluri proprii
31.659 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 386.638 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 79.398 RON | 135.864 RON | 87.728 RON | 97.978 RON | 172.827 RON | 172.422 RON | 168.404 RON | 222.222 RON | 116.334 RON | 108.744 RON | 256.548 RON | 529.482 RON | 340.441 RON | 392.534 RON |
| Profit net | 302 RON | 24.278 RON | 7.124 RON | 19.874 RON | 17.915 RON | 34.405 RON | 41.274 RON | 60.396 RON | 24.323 RON | 390 RON | 59.873 RON | 49.802 RON | 5 RON | -10.103 RON |
| Total active | 16.370 RON | 114.482 RON |
Comparație cu 1836 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 89.149 RON |
| 94.007 RON |
| 77.301 RON |
| 113.061 RON |
| 153.548 RON |
| 214.881 RON |
| 87.843 RON |
| 96.387 RON |
| 156.633 RON |
| 196.315 RON |
| 153.608 RON |
| 38.142 RON |
| Active imobilizate | 630 RON | 630 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 29.341 RON | 992 RON | — |
|---|
| Active circulante | 15.740 RON | 113.852 RON | 89.149 RON | 94.007 RON | 77.301 RON | 113.061 RON | 153.548 RON | 214.881 RON | 87.843 RON | 96.387 RON | 156.633 RON | 166.974 RON | 152.616 RON | 38.142 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.302 RON | 25.548 RON | 32.672 RON | 50.653 RON | 68.568 RON | 102.973 RON | 144.247 RON | 204.643 RON | 85.616 RON | 86.006 RON | 145.880 RON | 195.682 RON | 120.687 RON | 31.659 RON |
|---|
| Datorii totale | 15.068 RON | 88.934 RON | 56.477 RON | 43.354 RON | 8.733 RON | 10.088 RON | 9.301 RON | 10.238 RON | 2.227 RON | 10.381 RON | 10.753 RON | 633 RON | 32.921 RON | 6.483 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 |
|---|