Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30275682
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GRUIA DAN
Prin: GRUIA DAN
Prin: GRUIA DAN
Prin: GRUIA DAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.613.566 RON
Profit net
40.662 RON
Capitaluri proprii
534.929 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.436.307 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 86.786 RON | 237.484 RON | 252.464 RON | 246.816 RON | 199.298 RON | 42.530 RON | 143.480 RON | 92.916 RON | 1.089.738 RON | 2.745.253 RON | 2.455.296 RON | 2.297.260 RON | 2.024.191 RON | 1.613.566 RON |
| Profit net | 26.417 RON | 89.367 RON | 92.043 RON | 92.915 RON | 68.042 RON | 19.850 RON | 17.100 RON | -5.324 RON | 175.938 RON | 453.419 RON | 335.426 RON | 291.488 RON | 166.049 RON | 40.662 RON |
| Total active | 65.531 RON |
Comparație cu 726 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2025.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 154.071 RON |
| 274.266 RON |
| 344.960 RON |
| 445.409 RON |
| 474.616 RON |
| 559.065 RON |
| 556.894 RON |
| 1.187.846 RON |
| 1.761.552 RON |
| 1.810.752 RON |
| 2.313.288 RON |
| 1.753.209 RON |
| 1.704.255 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 199 RON | — | 2.812 RON | 2.007 RON | 1.188 RON | 3.017 RON | 519 RON | — |
|---|
| Active circulante | 65.531 RON | 154.071 RON | 274.266 RON | 344.960 RON | 445.409 RON | 474.616 RON | 558.866 RON | 556.894 RON | 1.185.034 RON | 1.759.545 RON | 1.809.564 RON | 2.310.271 RON | 1.752.690 RON | 1.704.255 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 27.417 RON | 110.784 RON | 162.828 RON | 255.743 RON | 230.870 RON | 250.720 RON | 267.820 RON | 262.752 RON | 354.431 RON | 492.208 RON | 336.426 RON | 446.744 RON | 540.524 RON | 534.929 RON |
|---|
| Datorii totale | 38.114 RON | 43.287 RON | 111.438 RON | 89.217 RON | 214.539 RON | 223.896 RON | 291.245 RON | 294.142 RON | 833.415 RON | 1.269.590 RON | 1.474.371 RON | 1.866.551 RON | 1.212.685 RON | 1.169.326 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
|---|