Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30338098
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SAVU TUDORICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
136.113 RON
Profit net
31.414 RON
Capitaluri proprii
165.464 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 133.230 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 71.802 RON | 118.430 RON | 44.227 RON | 115.188 RON | 103.228 RON | 129.458 RON | 139.949 RON | 140.258 RON | 78.575 RON | 118.593 RON | 107.146 RON | 113.116 RON | 125.526 RON | 136.113 RON |
| Profit net | 3.363 RON | -5.823 RON | -24.958 RON | 15.628 RON | 14.571 RON | 2.663 RON | 39.338 RON | 44.837 RON | -4.699 RON | 38.373 RON | 28.108 RON | 25.542 RON | 27.317 RON | 31.414 RON |
| Total active | 110.298 RON |
Comparație cu 2341 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 62.423 RON |
| 51.172 RON |
| 45.952 RON |
| 61.404 RON |
| 51.349 RON |
| 66.812 RON |
| 97.015 RON |
| 91.568 RON |
| 127.475 RON |
| 134.978 RON |
| 151.057 RON |
| 166.025 RON |
| 166.016 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.970 RON | 2.970 RON | 2.970 RON |
|---|
| Active circulante | 110.298 RON | 62.423 RON | 51.172 RON | 45.952 RON | 61.404 RON | 51.349 RON | 66.812 RON | 97.015 RON | 91.568 RON | 127.475 RON | 134.978 RON | 148.087 RON | 163.055 RON | 163.046 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.563 RON | -2.260 RON | -27.218 RON | -11.589 RON | 2.981 RON | 5.644 RON | 44.983 RON | 89.820 RON | 85.121 RON | 112.968 RON | 130.550 RON | 145.222 RON | 161.669 RON | 165.464 RON |
|---|
| Datorii totale | 106.735 RON | 64.683 RON | 78.390 RON | 57.541 RON | 58.423 RON | 45.705 RON | 21.829 RON | 7.195 RON | 6.447 RON | 14.507 RON | 4.428 RON | 5.835 RON | 4.356 RON | 3.772 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 2 | 2 | — | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|