Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30349119
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-04.
Cifră de afaceri
1.084.380 RON
Profit net
489.260 RON
Capitaluri proprii
1.604.613 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 823.752 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 100.783 RON | 130.815 RON | 150.594 RON | 178.328 RON | 195.671 RON | 282.302 RON | 298.847 RON | 394.602 RON | 665.871 RON | 1.084.380 RON |
| Profit net | 60.596 RON | 64.426 RON | 61.182 RON | 83.656 RON | 101.168 RON | 154.344 RON | 180.060 RON | 235.557 RON | 264.026 RON | 489.260 RON |
| Total active | 167.146 RON | 230.184 RON | 261.259 RON | 299.291 RON | 380.427 RON | 533.076 RON | 654.603 RON | 860.794 RON | 1.125.395 RON | 1.753.923 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 67 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2025.
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 5.144 RON |
| 2.460 RON |
| 148.807 RON |
| Active circulante | 167.146 RON | 230.184 RON | 261.259 RON | 299.291 RON | 380.427 RON | 533.076 RON | 654.603 RON | 855.650 RON | 1.122.935 RON | 1.605.116 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 60.796 RON | 125.222 RON | 186.404 RON | 270.060 RON | 371.227 RON | 525.571 RON | 653.131 RON | 851.327 RON | 1.115.353 RON | 1.604.613 RON |
|---|
| Datorii totale | 106.350 RON | 104.962 RON | 74.855 RON | 29.231 RON | 9.200 RON | 7.505 RON | 1.472 RON | 9.467 RON | 10.042 RON | 149.310 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|