Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/30365262
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: UNGUR SORIN
Prin: UNGUR SORIN
Prin: UNGUR SORIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
166.130 RON
Profit net
1.068 RON
Capitaluri proprii
-66.134 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 147.824 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|
Comparație cu 1111 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 20.536 RON | 14.463 RON | 176.493 RON | 133.937 RON | 55.455 RON | 49.306 RON | 75.655 RON | 1.281 RON | — | 191.365 RON | 63.840 RON | 157.582 RON | 166.130 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 13.226 RON | 13.109 RON | 117.344 RON | 56.683 RON | -27.375 RON | -144.708 RON | 24.091 RON | -23.815 RON | -5.471 RON | 1.597 RON | 12.253 RON | -93.221 RON | 1.068 RON |
| Total active | 13.786 RON | 27.329 RON | 189.504 RON | 232.469 RON | 223.009 RON | 90.137 RON | 152.529 RON | 171.055 RON | 188.584 RON | 40.886 RON | 53.410 RON | 30.200 RON | 11.841 RON |
| Active imobilizate | 416 RON | 416 RON | 416 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 13.370 RON | 26.913 RON | 189.088 RON | 232.469 RON | 223.009 RON | 90.137 RON | 152.529 RON | 171.055 RON | 188.584 RON | 40.886 RON | 53.410 RON | 30.200 RON | 11.841 RON |
| Capitaluri proprii | 13.726 RON | 26.835 RON | 144.179 RON | 200.862 RON | 173.487 RON | 28.779 RON | 52.870 RON | 29.055 RON | 23.585 RON | 13.767 RON | 26.020 RON | -67.202 RON | -66.134 RON |
| Datorii totale | 60 RON | 494 RON | 45.325 RON | 31.607 RON | 49.522 RON | 61.358 RON | 99.659 RON | 142.000 RON | 164.999 RON | 27.119 RON | 27.390 RON | 97.402 RON | 77.975 RON |
| Număr mediu salariați | — | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | — | — | — | 3 | 4 | 3 |