Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 20 nov. 2017 și 26 mar. 2026.
REPARATII IMPRIMANTE
REPARATII IMPRIMANTE
CERNEALA ORIGINALA CANON BLACK GI-46BK MAXIFY GX604 GX7040 6K
Reparatie Imprimante
Reparatie Imprimante
Achizitionare imprimanta
Multifunctionala Laser Monocrom Canon i-Sensys MF411dw Retea Wireless ADF
Pachet cartuse de toner
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30383668
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BUDE MARIUS-CĂLIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
392.086 RON
Profit net
6.337 RON
Capitaluri proprii
49.793 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 365.373 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 32.865 RON | 209.594 RON | 219.740 RON | 374.009 RON | 303.501 RON | 271.164 RON | 240.997 RON | 267.385 RON | 267.812 RON | 266.813 RON | 315.662 RON | 315.653 RON | 392.086 RON |
| Profit net | -22.949 RON | -7.917 RON | 10.092 RON | 38.368 RON | 48.553 RON | 13.532 RON | 22.670 RON | 25.173 RON | -43.075 RON | -8.725 RON | 2.126 RON | 26.492 RON | 6.337 RON |
| Total active | 30.730 RON | 28.948 RON | 61.179 RON | 62.764 RON |
Comparație cu 1959 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 105.123 RON |
| 146.111 RON |
| 160.042 RON |
| 182.838 RON |
| 135.381 RON |
| 135.462 RON |
| 151.410 RON |
| 149.329 RON |
| 160.011 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 5.201 RON | 8.364 RON | 4.470 RON | 1.217 RON | 2.227 RON |
|---|
| Active circulante | 30.730 RON | 28.948 RON | 61.179 RON | 62.764 RON | 105.123 RON | 146.111 RON | 160.042 RON | 182.838 RON | 130.180 RON | 127.098 RON | 146.940 RON | 148.112 RON | 157.784 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -22.749 RON | -30.666 RON | -20.574 RON | 17.794 RON | 66.347 RON | 79.879 RON | 102.550 RON | 127.723 RON | 23.563 RON | 14.838 RON | 16.963 RON | 43.456 RON | 49.793 RON |
|---|
| Datorii totale | 53.479 RON | 59.614 RON | 81.753 RON | 44.970 RON | 38.776 RON | 66.232 RON | 57.492 RON | 56.820 RON | 111.818 RON | 120.624 RON | 134.447 RON | 105.873 RON | 110.218 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|