Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 6 ian. 2016 și 14 apr. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 258 atribuiri.
Materiale sanitare NIFON
leucoplast panza 5x5cm
vacutainere coagulare
Materiale sanitare NIFON
Materiale sanitare Sapoca
Materiale sanitare NIFON
Materiale sanitare OJASCA
seringa 20ml cu ac lateral SAPOCA
Materiale sanitare Sapoca
seringi 20ml cu ac 21g luer slip cu ac lateral SECTIA SAPOCA
seringi 20ml cu ac 21g LATERAL OJASCA
Pachet sticlarie pentru laborator
plasturi fixatori branula SAPOCA
Materiale sanitare Sapoca
leucoplast panza help 5x5cm SAPOCA
plasturi fixator branula 6x8cm
Materiale sanitare Ojasca
Consumabile medicale (Rev.2)
Materiale sanitare Sapoca
Consumabile medicale (Rev.2)
consumabile medicale
Materiale sanitare Sapoca
Materiale sanitare NIFON
Pachet sticlarie
seringi 20ml cu ac 21g luer slip cu ac lateral
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30411040
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
22.812 RON
Profit net
-5.315 RON
Capitaluri proprii
34.049 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 16.636 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 59.073 RON | 234.575 RON | 113.879 RON | 71.301 RON | 86.279 RON | 85.642 RON | 44.049 RON | 58.038 RON | 44.624 RON | 22.812 RON |
| Profit net | -7.443 RON | 46.826 RON | 38.347 RON | 18.550 RON | 22.265 RON | 59.880 RON | -23.723 RON | 5.128 RON | -64.518 RON | -5.315 RON |
| Total active | 181.595 RON | 228.085 RON | 276.780 RON | 301.865 RON | 142.641 RON | 200.173 RON | 141.981 RON | 149.825 RON | 102.651 RON | 92.227 RON |
| Active imobilizate | 0 RON |
Comparație cu 673 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2024.
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 181.595 RON | 228.085 RON | 276.780 RON | 301.865 RON | 142.641 RON | 200.173 RON | 141.981 RON | 149.825 RON | 102.651 RON | 92.227 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -4.732 RON | 42.094 RON | 80.440 RON | 98.990 RON | 121.255 RON | 181.135 RON | 92.517 RON | 97.645 RON | 39.364 RON | 34.049 RON |
|---|
| Datorii totale | 186.327 RON | 185.991 RON | 196.340 RON | 202.875 RON | 21.386 RON | 19.038 RON | 49.464 RON | 52.180 RON | 63.287 RON | 58.178 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
|---|