Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 21 nov. 2016 și 15 dec. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 59 atribuiri.
ASIGURARE TRACTOR IRUM TAGRO GJ1821TGJIU Asigurare RCA REMORCA MAR-POL MD601 8Asigurare AC400 KG
ASIGURARE RCA DACIA LOGAN GJ05TUB
Asigurare ACCIDENTE SI BAGAJE ARIGURARE RCA TRACTOR GJ04EZW ASIGURARE RCA REMORCA GJ05DUU
ARIGURARE RCA TRACTOR GJ04EZW,Asigurare RCA REMORCA MEDGIDIA GJ05DUU,Asigurare ACCIDENTE SI BAGAJE
Asigurare RCA DACIA LOGAN GJ05TUB
ASIGURARE RCA TRACTOR,REMORCA SI ACCIDENTE PERSOANE
Achizitie polita RCA pentru autoturismul din dotarea GAL Gilort GJ 11 WGK pe o perioada de 12 luni
Asigurare RCA DACIA LOGAN HD09VVD
ARIGURARE RCA DACIA LOGAN GJ05TUB
Achizitie polite RCA si CASCO pe o perioada de 12 luni
Achizitie de asigurare RCA si CASACO pt autoturismul achizitionat de GAL pe o perioada de 12 luni
Asigurari tractoare-remorci buldocupa
Achizitie polita RCA, 1 bucata cu o valabilitate 1 an zile
Achizitie polita CASCO, 1 Bucata cu o valabilitate 1 an zile
Asigurari RCA, CASCO, taxe rovignete-autoturisme(Primaria)
Achiztie asigurare RCA pe o perioada de 1 an zile
Achizitie servicii de asigurare CASCO pe o perioada de 1 an zile
Achizitie polita CASCO, 1 Bucata cu valabilitate 1 an zile
Achizitie polita RCA 1 bucata cu valabilitate 1 an zile
Asigurari, verificari si ITP microbuze
Asigurari RCA,CASCO,taxe rovignete-autoturisme(Primaria)
Achizitie asigurare RCA si CASCO valabile pe 1 an de zile
ACHIZITIE Asigurare RCA DACIA DUSTER
Asigurare Auto RCA si CASCO pentru o perioada de 12 luni
ACHIZITIE Asigurare RCA DACIA DUSTER
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30436886
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
631.702 RON
Profit net
269.826 RON
Capitaluri proprii
272.706 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 637.618 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 6.092 RON | 12.343 RON | 24.804 RON | 31.838 RON | 46.845 RON | 89.511 RON | 129.162 RON | 230.943 RON | 269.345 RON | 338.916 RON | 479.953 RON | 484.830 RON | 604.941 RON | 631.702 RON |
| Profit net | 2.680 RON | 2.824 RON | 8.329 RON | 4.563 RON | 15.600 RON | 55.323 RON | 76.986 RON | 139.464 RON | 149.073 RON | 198.240 RON | 336.216 RON | 147.566 RON | 126.603 RON | 269.826 RON |
| Total active | 3.212 RON | 6.076 RON |
Comparație cu 89 firme din județul Gorj care au același domeniu de activitate (CAEN 66), pentru anul 2025.
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 14.480 RON |
| 19.185 RON |
| 19.336 RON |
| 59.732 RON |
| 117.572 RON |
| 148.709 RON |
| 278.858 RON |
| 210.363 RON |
| 348.403 RON |
| 171.858 RON |
| 191.149 RON |
| 320.385 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 8.625 RON | 6.375 RON | 4.125 RON | 1.875 RON | — | 21.781 RON | 15.406 RON |
|---|
| Active circulante | 3.212 RON | 6.076 RON | 14.480 RON | 19.185 RON | 19.336 RON | 59.732 RON | 117.572 RON | 140.084 RON | 272.483 RON | 206.238 RON | 346.528 RON | 171.858 RON | 169.368 RON | 304.979 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.880 RON | 5.704 RON | 14.033 RON | 18.596 RON | 18.480 RON | 58.203 RON | 115.189 RON | 142.344 RON | 271.417 RON | 201.120 RON | 339.096 RON | 150.446 RON | 129.483 RON | 272.706 RON |
|---|
| Datorii totale | 332 RON | 372 RON | 447 RON | 589 RON | 856 RON | 1.529 RON | 2.383 RON | 6.365 RON | 7.441 RON | 9.243 RON | 9.307 RON | 21.412 RON | 61.666 RON | 47.679 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 4 |
|---|