Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 16 mar. 2022 și 9 dec. 2022.
„Lucr. pt. rep. fatada cladire Primarie si amenaj. zona de acces stradala” in com. Dobrotesti, Dolj
Servicii de proiectare și asistență tehnică din partea proiectantului și execuție de lucrări pentru obiectivul de investitii CONSOLIDARE, REABILITARE, EXTINDERE (CU MODIFICAREA REGIMULUI GENERAL DE INALTIME LA SP+P+2), MODERNIZAREA SI DOTAREA COMPLEXULUI DE CERCETARE SI ACTIVITATI CONEXE ,,SFANTUL IERARH CALINIC
Lucrari de constructii (Rev.2)
Lucrari executie podete din beton
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30608833
Firmă aflată în procedură de insolvență
Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verificați situația la zi înainte de a încheia un contract.
Stare în registru: insolvență
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
3.275.917 RON
Profit net
-2.347.767 RON
Capitaluri proprii
2.559.637 RON
Număr mediu salariați
11
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 12.500.766 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.960 RON | 26.520 RON | 23.520 RON | 23.520 RON | 20.800 RON | 26.400 RON | 26.400 RON | 4.606.053 RON | 9.142.048 RON | 16.092.112 RON | 16.170.235 RON | 10.146.145 RON | 3.275.917 RON |
| Profit net | 1.003 RON | 15.768 RON | 9.963 RON | 10.108 RON | 13.321 RON | 10.775 RON | 13.065 RON | 21.289 RON | 171.078 RON | 752.534 RON | 990.038 RON | 372.423 RON | -2.347.767 RON |
| Total active | 2.394 RON | 17.404 RON | 27.486 RON | 37.662 RON | 50.757 RON |
Comparație cu 159 firme din județul Dolj care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2024.
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 1% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 23.479 RON |
| 13.989 RON |
| 180.089 RON |
| 11.506.314 RON |
| 6.419.125 RON |
| 13.735.802 RON |
| 15.912.432 RON |
| 13.862.204 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 121.400 RON | 315.085 RON | 865.299 RON | 742.210 RON | 65.284 RON |
|---|
| Active circulante | 2.394 RON | 17.404 RON | 27.486 RON | 37.662 RON | 50.757 RON | 23.479 RON | 13.989 RON | 180.089 RON | 11.384.914 RON | 6.104.040 RON | 12.870.503 RON | 15.170.222 RON | 13.796.920 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.203 RON | 1.203 RON | 11.166 RON | 21.273 RON | 34.594 RON | 21.941 RON | 13.305 RON | 21.529 RON | 192.607 RON | 3.544.941 RON | 4.534.980 RON | 4.907.403 RON | 2.559.637 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.191 RON | 16.201 RON | 16.320 RON | 16.389 RON | 16.163 RON | 1.538 RON | 684 RON | 224.261 RON | 11.313.707 RON | 1.712.237 RON | 9.170.570 RON | 10.972.056 RON | 11.302.567 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 9 | 18 | 17 | 19 | 11 |
|---|