Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/30640672
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-12.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: GENG LIJUAN
Prin: GENG LIJUAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.046.661 RON
Profit net
111.778 RON
Capitaluri proprii
848.647 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.853.138 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|
Comparație cu 10552 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 6.129 RON | 385.300 RON | 409.581 RON | 53.011 RON | 4.167 RON | — | 83.390 RON | 907.204 RON | 1.308.336 RON | 1.476.645 RON | 1.112.182 RON | 1.703.051 RON | 2.240.375 RON | 1.046.661 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -4.632 RON | 81.447 RON | 8.806 RON | -20.875 RON | -15.842 RON | -1.250 RON | 6.170 RON | -68.760 RON | -74.490 RON | 43.691 RON | 73.294 RON | 527.410 RON | 151.901 RON | 111.778 RON |
| Total active | 26.889 RON | 192.731 RON | 198.323 RON | 126.309 RON | 105.558 RON | 104.303 RON | 275.742 RON | 1.698.953 RON | 2.385.841 RON | 2.665.054 RON | 2.886.877 RON | 3.745.003 RON | 4.229.658 RON | 3.420.241 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 86.609 RON | 65.308 RON | 40.362 RON | 15.747 RON | — | 5.514 RON | 3.938 RON |
| Active circulante | 26.889 RON | 192.731 RON | 198.323 RON | 126.309 RON | 105.558 RON | 104.303 RON | 275.742 RON | 1.612.344 RON | 2.320.533 RON | 2.624.692 RON | 2.871.130 RON | 3.745.003 RON | 4.224.144 RON | 3.416.303 RON |
| Capitaluri proprii | 25.368 RON | 106.815 RON | 115.622 RON | 94.746 RON | 78.904 RON | 77.654 RON | 83.824 RON | 15.064 RON | -59.426 RON | -15.734 RON | 57.559 RON | 584.969 RON | 736.870 RON | 848.647 RON |
| Datorii totale | 1.521 RON | 85.916 RON | 82.701 RON | 31.563 RON | 26.654 RON | 26.649 RON | 191.918 RON | 1.685.224 RON | 2.445.267 RON | 2.680.788 RON | 2.829.318 RON | 3.160.034 RON | 3.492.788 RON | 2.571.594 RON |
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |