Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30649264
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
329.207 RON
Profit net
266.735 RON
Capitaluri proprii
266.975 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 428.511 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 77.119 RON | 108.800 RON | 144.884 RON | 144.612 RON | 105.819 RON | 169.438 RON | 331.427 RON | 125.713 RON | 318.650 RON | 424.029 RON | 291.549 RON | 439.062 RON | 329.207 RON |
| Profit net | -200 RON | 68.096 RON | 95.982 RON | 123.388 RON | 130.098 RON | 87.604 RON | 144.426 RON | 303.064 RON | 81.572 RON | 272.083 RON | 18.806 RON | 236.843 RON | 380.723 RON | 266.735 RON |
| Total active | 130 RON | 75.911 RON |
Comparație cu 444 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 166.211 RON |
| 288.873 RON |
| 419.159 RON |
| 506.952 RON |
| 651.887 RON |
| 955.158 RON |
| 1.046.904 RON |
| 1.218.759 RON |
| 89.835 RON |
| 245.206 RON |
| 395.448 RON |
| 294.972 RON |
| Active circulante | 130 RON | 75.911 RON | 166.211 RON | 288.873 RON | 419.159 RON | 506.952 RON | 651.887 RON | 955.158 RON | 1.046.904 RON | 1.218.759 RON | 89.835 RON | 245.206 RON | 395.448 RON | 294.972 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 0 RON | 68.096 RON | 164.079 RON | 287.467 RON | 417.565 RON | 505.169 RON | 649.595 RON | 952.076 RON | 1.034.231 RON | 1.201.054 RON | 22.755 RON | 237.083 RON | 380.963 RON | 266.975 RON |
|---|
| Datorii totale | 130 RON | 7.815 RON | 2.132 RON | 1.406 RON | 1.594 RON | 1.783 RON | 2.292 RON | 3.082 RON | 12.673 RON | 17.705 RON | 67.080 RON | 8.123 RON | 14.485 RON | 27.997 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|