Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30652618
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PARTENIE VASILE
Prin: PARTENIE VASILE
Prin: PARTENIE VASILE
Prin: PARTENIE VASILE
Prin: PARTENIE VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
603.743 RON
Profit net
428.483 RON
Capitaluri proprii
1.590.532 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 569.621 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1 RON | 39.783 RON | 73.221 RON | 50.371 RON | 163.119 RON | 206.425 RON | 233.010 RON | 272.079 RON | 320.437 RON | 326.286 RON | 351.118 RON | 414.596 RON | 491.519 RON | 603.743 RON |
| Profit net | -21.557 RON | 22.711 RON | 9.616 RON | 8.833 RON | 71.708 RON | 118.775 RON | 136.029 RON | 174.531 RON | 215.386 RON | 217.453 RON | 248.925 RON | 301.922 RON | 341.049 RON | 428.483 RON |
| Total active | 13.477 RON | 72.237 RON |
Comparație cu 13 firme din județul Caraş-Severin care au același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2025.
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 27.103 RON |
| 41.191 RON |
| 174.723 RON |
| 247.858 RON |
| 357.770 RON |
| 498.031 RON |
| 687.751 RON |
| 776.014 RON |
| 632.091 RON |
| 930.210 RON |
| 1.170.569 RON |
| 1.600.727 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.308 RON | 473 RON | 4.775 RON |
|---|
| Active circulante | 13.477 RON | 72.237 RON | 27.103 RON | 41.191 RON | 174.723 RON | 247.858 RON | 357.770 RON | 498.031 RON | 687.751 RON | 776.014 RON | 632.091 RON | 926.902 RON | 1.170.096 RON | 1.595.952 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -21.357 RON | 1.354 RON | 11.014 RON | 19.847 RON | 91.556 RON | 210.331 RON | 346.360 RON | 496.391 RON | 685.700 RON | 773.153 RON | 623.078 RON | 925.000 RON | 1.162.049 RON | 1.590.532 RON |
|---|
| Datorii totale | 34.834 RON | 70.883 RON | 16.089 RON | 21.344 RON | 83.167 RON | 37.527 RON | 11.410 RON | 1.640 RON | 2.051 RON | 2.861 RON | 9.013 RON | 5.210 RON | 8.520 RON | 10.195 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|