Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 25 iun. 2019 și 17 iun. 2020.
Desfiintare cosuri fum si reparatii acoperis si montare parazapezi la Scoala Gimnaziala nr.7
Reparatii sala sport si laborator chimie la Liceul cu Program Sportiv din Municipiul Targu Jiu
lucrari de reparatii acoperis camin Liceul Tehnologic Barsesti Targu Jiu
Lucrari zugraveli, placare gresie desfacere sobe la Scoala nr.7, municipiul Tg Jiu
Reparatii interioare la Gradinita cu program prelungit Lumea Copiilor
Reparatii demisol camin Liceul Tehnologic Barsesti, Municipiul Tg Jiu
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/30656067
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MOREGA MARIUS-LAVINIUS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
4.000 RON
Profit net
8 RON
Capitaluri proprii
-12.454 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 219.407 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|
Comparație cu 476 firme din județul Gorj care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2022.
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 2.487 RON | 36.000 RON | 150.960 RON | 143.000 RON | 214.905 RON | 157.481 RON | 198.596 RON | 315.121 RON | 241.521 RON | 197.500 RON | 4.000 RON | — | — | — |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -15.465 RON | -33.427 RON | 27.548 RON | 4.585 RON | 30.161 RON | 55.428 RON | 9.841 RON | 35.915 RON | -120.254 RON | 36.392 RON | 1.656 RON | -7.295 RON | -37.748 RON | 8 RON |
| Total active | 580 RON | 814 RON | 6.876 RON | 41.013 RON | 83.534 RON | 118.200 RON | 160.939 RON | 184.173 RON | 132.822 RON | 187.573 RON | 165.286 RON | 120.749 RON | 93.274 RON | 93.282 RON |
| Active circulante | 580 RON | 814 RON | 6.876 RON | 41.013 RON | 83.534 RON | 118.200 RON | 160.939 RON | 184.173 RON | 132.822 RON | 187.573 RON | 165.286 RON | 120.749 RON | 93.274 RON | 93.282 RON |
| Capitaluri proprii | -15.265 RON | -48.692 RON | -21.144 RON | -16.559 RON | 13.602 RON | 69.030 RON | 78.872 RON | 114.787 RON | -5.467 RON | 30.925 RON | 32.582 RON | 25.287 RON | -12.461 RON | -12.454 RON |
| Datorii totale | 15.845 RON | 49.506 RON | 28.020 RON | 57.572 RON | 73.816 RON | 53.054 RON | 85.951 RON | 69.386 RON | 138.289 RON | 156.648 RON | 132.704 RON | 95.462 RON | 105.735 RON | 105.736 RON |
| Număr mediu salariați | 4 | 9 | 10 | 12 | 5 | 4 | 10 | 7 | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |