Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 11 feb. 2016 și 18 nov. 2016.
Se afișează cele mai recente 25 din 26 atribuiri.
PACHET IT
PACHET IT
Neoane
Cartus toner imprimanta Samsung ML 1640
Cartus toner imprimanta HP 1015-1020
Dosar incopciat carton 1/2
Pixuri
Cartus toner imprimanta HP LaserJet P1102
Hartie A4
Cartus toner L120 FX 10
Cartus toner HP M125
Cartus toner L280 FX 3
Cartus toner Lexmark E352
Cablu USB
Broaste de usa
Contacta mare 75x75
Neoane
Cartus toner imprimanta HP LaserJet P1102
Permanent marker
Fisa activitate zilnica auto
Fisa de magazie
Cartus toner imprimanta Samsung ML 1640
Becuri economice
Evidentiatoare colorate
Kit mouse tastatura
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30694630
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
98.826 RON
Profit net
26.576 RON
Capitaluri proprii
32.329 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2019 (regresie liniară pe anii raportați): 287.376 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 28.101 RON | 234.917 RON | 290.036 RON | 321.100 RON | 461.063 RON | 221.408 RON | 98.826 RON |
| Profit net | -974 RON | -62.801 RON | 12.582 RON | 72.372 RON | 184.456 RON | 5.513 RON | 26.576 RON |
| Total active | 27.096 RON | 41.833 RON | 55.580 RON | 118.665 RON | 332.339 RON | 115.315 RON | 86.000 RON |
| Active imobilizate | 579 RON | 579 RON | 0 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 26.517 RON | 41.254 RON | 55.580 RON | 118.665 RON | 332.339 RON |
Comparație cu 344 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2018.
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 115.315 RON |
| 86.000 RON |
| Capitaluri proprii | -774 RON | -63.575 RON | -29.462 RON | 50.046 RON | 187.186 RON | 5.753 RON | 32.329 RON |
|---|
| Datorii totale | 27.870 RON | 105.408 RON | 85.042 RON | 68.619 RON | 145.153 RON | 109.562 RON | 53.671 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 14 | 13 | 5 | 5 | 5 | — |
|---|