Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30696088
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
14.474.425 RON
Profit net
236.251 RON
Capitaluri proprii
239.948 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 4.475.107 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 133.801 RON | 180.843 RON | 129.364 RON | 157.345 RON | 136.896 RON | 149.993 RON | 99.573 RON | 135.934 RON | 296.987 RON | 288.000 RON | 288.000 RON | 298.800 RON | 14.474.425 RON |
| Profit net | 3.700 RON | 34.288 RON | 31.425 RON | -38.044 RON | 41.092 RON | 75.231 RON | -38.776 RON | -42.704 RON | 163.629 RON | 48.428 RON | -646 RON | -1.303 RON | 236.251 RON |
| Total active | 88.566 RON | 97.319 RON | 79.802 RON | 95.006 RON |
Comparație cu 611 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 69.685 RON |
| 100.470 RON |
| 33.559 RON |
| 33.434 RON |
| 119.360 RON |
| 255.671 RON |
| 108.927 RON |
| 58.143 RON |
| 649.193 RON |
| Active imobilizate | 58.500 RON | 44.997 RON | 29.336 RON | 14.625 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 6 RON |
|---|
| Active circulante | 30.066 RON | 52.322 RON | 50.466 RON | 80.381 RON | 69.685 RON | 100.470 RON | 33.559 RON | 33.434 RON | 119.360 RON | 255.671 RON | 108.927 RON | 58.143 RON | 649.187 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 8.700 RON | 42.988 RON | 74.412 RON | 36.368 RON | 46.092 RON | 80.231 RON | 9.875 RON | -64.640 RON | 98.990 RON | 53.428 RON | 52.782 RON | 3.697 RON | 239.948 RON |
|---|
| Datorii totale | 79.866 RON | 54.331 RON | 5.390 RON | 58.638 RON | 23.593 RON | 20.239 RON | 23.684 RON | 98.074 RON | 20.370 RON | 202.243 RON | 56.145 RON | 54.446 RON | 409.245 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 5 | 5 | 4 | 4 |
|---|