Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30696347
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: STĂNILĂ IOAN
Prin: STĂNILĂ IOAN
Prin: STĂNILĂ IOAN
Prin: STĂNILĂ IOAN
Prin: STĂNILĂ IOAN
Prin: STĂNILĂ IOAN
Prin: STĂNILĂ IOAN
Prin: STĂNILĂ IOAN
Prin: STĂNILĂ IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
650 RON
Profit net
-132.493 RON
Capitaluri proprii
25.135 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 607.748 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 1.000 RON | 23.061 RON | — | — | — | — | — | — | 427.610 RON | 465.321 RON | 1.121.854 RON | 650 RON |
| Profit net | -1.839 RON | -2 RON | 20.122 RON | -1.517 RON | -1.518 RON | -1.530 RON | -1.637 RON | -1.650 RON | -1.462 RON | 412.449 RON | 287.439 RON | 540.532 RON | -132.493 RON |
| Total active | 1.314 RON | 3.588 RON | 29.234 RON | 13.734 RON |
Comparație cu 214 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2025.
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.491 RON |
| 2.389 RON |
| 2.474 RON |
| 1.312 RON |
| 1.850 RON |
| 61.312 RON |
| 281.011 RON |
| 829.444 RON |
| 27.670 RON |
| Active imobilizate | 787 RON | 787 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 527 RON | 2.801 RON | 29.234 RON | 13.734 RON | 1.491 RON | 2.389 RON | 2.474 RON | 1.312 RON | 1.850 RON | 61.312 RON | 281.011 RON | 829.444 RON | 27.670 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.823 RON | -1.825 RON | 18.297 RON | -1.277 RON | -2.795 RON | -4.325 RON | -5.962 RON | -7.611 RON | -9.073 RON | 12.393 RON | 143.404 RON | 616.544 RON | 25.135 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.137 RON | 5.413 RON | 10.937 RON | 15.011 RON | 4.286 RON | 6.714 RON | 8.436 RON | 8.923 RON | 10.923 RON | 48.919 RON | 137.607 RON | 212.900 RON | 2.535 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — |
|---|